Sorum var Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinay Annesi

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya ben sezeryan doğum olalı 2 ay olcak 2 aylık kızım var ama doğum sonrası 15 gün kanamam oldu sonra ilişki oldu 40 gün sonra o zmnda 2.3 gün kanamaam oldu kesildi şimdi ise adet deilim yalnız halsizlik yorgunluk var bide göğsümden süt az geliyor acaba hamile olabilir miyim çekme yöntemi ile korunuyoz test ne zaman yapım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ya ben sezeryan doğum olalı 2 ay olcak 2 aylık kızım var ama doğum sonrası 15 gün kanamam oldu sonra ilişki oldu 40 gün sonra o zmnda 2.3 gün kanamaam oldu kesildi şimdi ise adet deilim yalnız halsizlik yorgunluk var bide göğsümden süt az geliyor acaba hamile olabilir miyim çekme yöntemi ile korunuyoz test ne zaman yapım
Hakkında hayırlısı olsun bitanem🙏🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım geri çekilme asla korumuyor ben 2 çocuğuma o şekilde hamile kaldım adet olmamışsın kan testi yap diğerinde çıkmaya bilir hakkında hayırlısı olsun inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğumdan sonra bir yıla kadar düzensizlik olabiliyor canım adetin 10 günden fazla geçmişse kan testi ver gebelik var mı yok mu belli olur

Kesin ve net sonuç için kan tahlili yaptır

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptırcam kızlarda doktorum 2 yıla kadar çocuk düşünme demişti sizce neden öle diyorlar bende zaten 2 yi kızım 2 yaşına gelince dusunuyidum tabikide hayirlisi acaba ameliyat yaramiz iyileşmedi için mi öle diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Test yaptırcam kızlarda doktorum 2 yıla kadar çocuk düşünme demişti sizce neden öle diyorlar bende zaten 2 yi kızım 2 yaşına gelince dusunuyidum tabikide hayirlisi acaba ameliyat yaramiz iyileşmedi için mi öle diyor
Evet ve rahim kendini 2 yılda anca toparlıyor ondan hakkında hayırlısı olsun canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar