Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kübra7899 tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 652 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan Kübra7899
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar merhaba 26 haftalık hamileyim grip oldum sanırım öksürük halsizlik iştahsızlık var ve yedigim şeyleri istifra ediyorum bu durumda olan varmı acaba ne yapmam lazım?
Geçmiş olsun öncelikle bol su iç. Bir bardak sıcak suya yarım limon sık içine iki tatlı kaşığı bal koy sıcak sıcak iç şifa olur inşallah 🤲

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Miden için sadece nane kaynat iç. Grip için nane, limon, zencefil, elma sirkesi çok iyi gelir. Ballı süt ciğerlerinle boğazını yumuşatır. Kussan bile yemek yemeyi ihmal etme. Bir kaç kez kusarsın ama bir süre sonra nane çayı iyi gelmeye başlar

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 26 haftalık hamileyim grip oldum sanırım öksürük halsizlik iştahsızlık var ve yedigim şeyleri istifra ediyorum bu durumda olan varmı acaba ne yapmam lazım?
Canım gebelere ücretsiz grip aşısı yapılıyor neden yapmadın en azından hafif gecirirdin. Gebeyken ilaç vermiyorlar o yüzden nane limon meyve falan tüket

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar