Sorum var Acill

• Konbuyu başlatan Nara.mecid
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nara.mecid tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 186 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan Nara.mecid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺
N

Nara.mecid

Guest
Merhaba kizlar ben bugun kan tahlili yaptirdim bende zob oldugunu soylemishti doktor 2 ay once ve bu konuya dikkatli olmami soylemishti ben gitmedim ve bugun gittim cunki bazi zamanlar bogulacak gibi oluyorum ellerim titriyor kalbim carpiyor surekli onun icin doktora gitddim ve T4 degerlerim az oldugunu dedi korkuyorum simdi 22 haftalik gebeyim ve bebegime bir zarari olur diye sizde yasadinizmi ?🙏

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben bugun kan tahlili yaptirdim bende zob oldugunu soylemishti doktor 2 ay once ve bu konuya dikkatli olmami soylemishti ben gitmedim ve bugun gittim cunki bazi zamanlar bogulacak gibi oluyorum ellerim titriyor kalbim carpiyor surekli onun icin doktora gitddim ve T4 degerlerim az oldugunu dedi korkuyorum simdi 22 haftalik gebeyim ve bebegime bir zarari olur diye sizde yasadinizmi ?🙏
Geçmiş olsun canm bilgim yok

Tüm sayfalar yüklendi.