Sorum var Acilll kızlar lütfen bakarmısınız ya acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafureren tarafından oluşturulan Acilll kızlar lütfen bakarmısınız ya acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 689 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll kızlar lütfen bakarmısınız ya acil
Konbuyu başlatan Hafureren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Narin_

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canım bu zamanlarda bu ağrılar normal bebek büyüme aşamasında. Cok fazla ağrın olursa yine de acile gitmende fayda olabilir. Ayrica hiç kimsenin seni üzmesine izin verme ne olursa olsun. Hiç bir şey sen ve bebeğininden daha kıymetli değil.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bu günlerde adet agrısı gibi agrım oluyordu yarın 33 haftalık olacaz bugünde kaynanam beni aglattı agrım var sırtm resmen kopacak gibi kasıklarm agrıyor kötü bir şey mi ya acaba bilemedim doktoruma mesaj attım görmedi siz yardımcı olun ya🥺
Ağrıların dayanılmayacak durumda ise acile görün canım

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu günlerde adet agrısı gibi agrım oluyordu yarın 33 haftalık olacaz bugünde kaynanam beni aglattı agrım var sırtm resmen kopacak gibi kasıklarm agrıyor kötü bir şey mi ya acaba bilemedim doktoruma mesaj attım görmedi siz yardımcı olun ya🥺
Kuzum sancı o korkma ama hastaneye gitsen iyi olur sancini durdurmak için serum yada ilaç tedavisi yapıyorlar

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canım bu zamanlarda bu ağrılar normal bebek büyüme aşamasında. Cok fazla ağrın olursa yine de acile gitmende fayda olabilir. Ayrica hiç kimsenin seni üzmesine izin verme ne olursa olsun. Hiç bir şey sen ve bebeğininden daha kıymetli değil.
Sagolun canlarım teşekkür ederim
Sagolun canlarım teşekkür ederim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bir doktora görün derim hiç olmazsa acile git doğumhaneye yönlendirip ilgilenirler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar