Sorum var Acilll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice. tarafından oluşturulan Acilll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 174 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll
Konbuyu başlatan Hatice.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hatice.

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba ben 31 haftalık dogum yaptım bebeğim 1 kilo 500 gram kuveze alındı 12 gündür kuvezde bugün doktor bana bebeğin bagirsaklarinda enfeksiyon ve ödem oluşmuş dedi bu durumdan bilgisi olan ya da bu durumu yaşayan varsa bana bi bilgi verseniz cok çaresiz hissediyorum hiç iyi değilim

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba ben 31 haftalık dogum yaptım bebeğim 1 kilo 500 gram kuveze alındı 12 gündür kuvezde bugün doktor bana bebeğin bagirsaklarinda enfeksiyon ve ödem oluşmuş dedi bu durumdan bilgisi olan ya da bu durumu yaşayan varsa bana bi bilgi verseniz cok çaresiz hissediyorum hiç iyi değilim
Çok geçmiş olsun cnm yaştan varsa yardamci olurlar inşallah sağ salim alırsın kucağına bol bol duva et

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.