Açılma Olması İçin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Açılma Olması İçin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,019 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Açılma Olması İçin
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hurma, merdiven inip çıkmak, yer silmek, cinsel ilişki, ananas. Bunları duydum kuzum

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39 haftalığım sancım var ama açılmam yok açılmam olması için ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏❤️
Benımde ole olmustu cok sancı ceksemde acılmam olmamıstı dr kendısı acdı 1 sm acılmam vartı sunı sancı verdıler ıne yaptılar 6 kere kasıktan ıne taptılar olmady acılmam en sonunda dr kendısı acmıstı ıstersenız dr ıle danısın

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bir avazda kurtarsın canım ya sancılar çok mu

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39 haftalığım sancım var ama açılmam yok açılmam olması için ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏❤️
Bir leğene ılık su doldurup içine oturabilir son sıcak su açılmaya neden oluyor en oglumdayken öyle yapmıştım iki saat içinde oldu doğumum aile hekimliğinde ki doktorumda söylemişti 20 dakika duş açılma yapar demişti yapabiliyorsun suda oturmani tavsiye ederim

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hurma ye canim sicak su ile duş al
Deniyorum onları bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir leğene ılık su doldurup içine oturabilir son sıcak su açılmaya neden oluyor en oglumdayken öyle yapmıştım iki saat içinde oldu doğumum aile hekimliğinde ki doktorumda söylemişti 20 dakika duş açılma yapar demişti yapabiliyorsun suda oturmani tavsiye ederim
Bende onu denicem inşallah bakalım

Rabbim kurtarsın inşallah kolay bir doğum olur
Amin inşallah canım sağol

Rabbim bir avazda kurtarsın canım ya sancılar çok mu
Bel ağrım çok fazla artık dayanılacak gibi değil

Ahududu yaprağı çayı ve hurma duydum
Hurmayı yiyorum bakalım

Hurma, merdiven inip çıkmak, yer silmek, cinsel ilişki, ananas. Bunları duydum kuzum
Bende denicem canım sağol ❤️

Benımde ole olmustu cok sancı ceksemde acılmam olmamıstı dr kendısı acdı 1 sm acılmam vartı sunı sancı verdıler ıne yaptılar 6 kere kasıktan ıne taptılar olmady acılmam en sonunda dr kendısı acmıstı ıstersenız dr ıle danısın
Devlet hastanesi olduğundan sanmıyorum öyle kendileri açsın bakıp gönderiyolar zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar