Sorum var Açılma olurken hisseden varmı nst de çıkar mı sancı açılma olsa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Açılma olurken hisseden varmı nst de çıkar mı sancı açılma olsa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma olurken hisseden varmı nst de çıkar mı sancı açılma olsa
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
Açılma varsa nst sancı çıkar mı açılma var mı diye bakılan yere igne batması gibi batma acı oluyor karnım adet olur gibi agrıyor pzt randevum var Ben cok mu kuşkuda kalıyorum acaba acılma var sa sancı varsa çocuğuma bişey olursa vs vs cok şeyler aklıma geliyor :( 37+2

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Açılma varsa nst sancı çıkar mı açılma var mı diye bakılan yere igne batması gibi batma acı oluyor karnım adet olur gibi agrıyor pzt randevum var Ben cok mu kuşkuda kalıyorum acaba acılma var sa sancı varsa çocuğuma bişey olursa vs vs cok şeyler aklıma geliyor :( 37+2
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤗 sakin ol açılma olunca doğum başlar sanırım bilmiyorum ki ama nst de sancı gözükmeyen oluyormuş ama tabi doktorun daha iyi bilir bunu. Ve doğum sancısı belden falan vuruyormuş baya ağrılı bişeymiş

Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤗 sakin ol açılma olunca doğum başlar sanırım bilmiyorum ki ama nst de sancı gözükmeyen oluyormuş ama tabi doktorun daha iyi bilir bunu. Ve doğum sancısı belden falan vuruyormuş baya ağrılı bişeymiş
Dün gece belime cok şiddetli agrı vurdu bi daha olursa dr giderim dedim

Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece belime cok şiddetli agrı vurdu bi daha olursa dr giderim dedim
Doğum sancısı daha ritmik oluyor yani nasıl desem saat tutmak lazımmış. Yani mesela beline kasiklarina falan ağrı girer ama ritmik şekilde değilse doğum değilmiş mesela beş dk da bir giren dayanilmaz sancılar gibi. Mesela bana da sancılar giriyor ama bunlar hazırlık sancılarıymış çünkü kısa süreli şekilde vurmuyor ara ara giriyor. Ama tabi riske girme bir acile gidip baktır kendini

Allah razı olsun canım insallah sağlıklı bir şekilde sende bende tüm bebiş bekleyenler de kucağına alır 😍🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum sancısı daha ritmik oluyor yani nasıl desem saat tutmak lazımmış. Yani mesela beline kasiklarina falan ağrı girer ama ritmik şekilde değilse doğum değilmiş mesela beş dk da bir giren dayanilmaz sancılar gibi. Mesela bana da sancılar giriyor ama bunlar hazırlık sancılarıymış çünkü kısa süreli şekilde vurmuyor ara ara giriyor. Ama tabi riske girme bir acile gidip baktır kendini
Anladım canım hayırlısı insallah sol bacağıma basamıyorum cok agrıyor vücut huysuz sendromu da başladı cok fena

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım insallah sağlıklı bir şekilde sende bende tüm bebiş bekleyenler de kucağına alır 😍🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım hayırlısı insallah sol bacağıma basamıyorum cok agrıyor vücut huysuz sendromu da başladı cok fena
Allah yardımcın olsun inşallah canım 🙏

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bende 37+1 deyim canım bendede adet sancısı gibi ağrılar oluyor bu günlerde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim acilmaya ele bakiyor drlar kendin anlamasin nts da acilma gosdermiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar