Sorum var Açılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Açılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,831 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
3cm açılma var kızlar sizce normal doğum açıklığı ne kadar sürede açıklıga ulaşır. Bilgisi olan yazabilirmi. Bu arada 39+5 bugun
Valla kuzum bu kişicen kişiye değişiyor ben tam 24 saat suni sancı aldım dış açılma 3 cm iç acılam 1 cm de kalmıştı 😂😂. Sonra zaten ani enfeksiyondan sezeryana alındım. Tabi doktorum ilk gebelik olduğu için açılma yavaş olur demişti

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum bu kişicen kişiye değişiyor ben tam 24 saat suni sancı aldım dış açılma 3 cm iç acılam 1 cm de kalmıştı 😂😂. Sonra zaten ani enfeksiyondan sezeryana alındım. Tabi doktorum ilk gebelik olduğu için açılma yavaş olur demişti
Doğru haklısın benim ikinci gebeliğim canım. Kolay olur diyorlar da bakalım inş. Bende açılsın diye hareketlere basliycam bugün hastane yolları beni yoruyor uzak. Bı aklım ilişkiye gir diyor bu seferde bebeğe travma yaşatmış oluyormusuz o yüzden geri vazgeçtim. Bı anlık düşünce işte.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğru haklısın benim ikinci gebeliğim canım. Kolay olur diyorlar da bakalım inş. Bende açılsın diye hareketlere basliycam bugün hastane yolları beni yoruyor uzak. Bı aklım ilişkiye gir diyor bu seferde bebeğe travma yaşatmış oluyormusuz o yüzden geri vazgeçtim. Bı anlık düşünce işte.
Kim dedi kuzum tramvayı.? Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Bir avazda kurtarsın 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
3cm açılma var kızlar sizce normal doğum açıklığı ne kadar sürede açıklıga ulaşır. Bilgisi olan yazabilirmi. Bu arada 39+5 bugun
7 santime kadar açıldı mı gerisi kolay kuzum
Ben 1 santim açılma ile gitmiştim 12 saat sonra doğum yapmıştım

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 cm açıklıkla gitmiştim canım akşam 11de gündüz 6da doğum yaptım
Keşke herkesin doğumu 1 2 saat sürsede bu kadar uzun sancı cekilmese
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kim dedi kuzum tramvayı.? Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Bir avazda kurtarsın 🤲🏻
Doktor söyledi canım bebek strese giriyormuş

7 santime kadar açıldı mı gerisi kolay kuzum
Ben 1 santim açılma ile gitmiştim 12 saat sonra doğum yapmıştım
İns benimde acilmam olurda. Açılma olması için hareketler yapicam hayırlısı olsun bakalım

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
24 saat suni sancı mıııııı😳😳

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Keşke herkesin doğumu 1 2 saat sürsede bu kadar uzun sancı cekilmese

İns benimde acilmam olurda. Açılma olması için hareketler yapicam hayırlısı olsun bakalım
Aynen kuzum bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket inşallah hayırlısı ile doğum un olur

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket inşallah hayırlısı ile doğum un olur
Günlük 6 hurma yiyorum canım iste. Dünde pikniğe gittik yukarı aşağı baya yoruldum top oynadım 3 cm olmuş açılma işte birde çocuk dogucak kadar olsa. Artık hayirlisyla dogsada sipayi sevsem korkumda gitti.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar