Adet düzensizliği

• Konbuyu başlatan Feae
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feae tarafından oluşturulan Adet düzensizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 200 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet düzensizliği
Konbuyu başlatan Feae
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
F

Feae

Guest
Meraba arkadaşlar
5 ay once dogum yaptım bebeğimi emziriyorum suan icin bebek istemiyorum cok erken ama bu ay iki gun leke geldi ama tam olmadi normal duzene gore 2 gun gecikti sut korur ondan diyolar ama korkuyorum sizde oyle oldu mu bilginiz var mı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Meraba arkadaşlar
5 ay once dogum yaptım bebeğimi emziriyorum suan icin bebek istemiyorum cok erken ama bu ay iki gun leke geldi ama tam olmadi normal duzene gore 2 gun gecikti sut korur ondan diyolar ama korkuyorum sizde oyle oldu mu bilginiz var mı
Süt koruması diye bir şey yok canım. Ve doğumdan sonra rahim kendini 1 yıl gibi bir sürede topluyor regl gecikme olması normal tabiki ama sen yinede tedbir amaçlı test filan yap hayırlısı ne ise o olsun 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Meraba arkadaşlar
Kuzum bence süt koruyordur benim kızım doğumdan sonra hiç emmedi anne sütü ben de ona mama verdim doğumdan 2 ay sonra adetim düzene girdi aynısı gibi döngüm hiç bozulmadan devam etti ama bir arkadaşım kızını emzirdiği için 1 sene boyunca adet görmedi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Süt koruması diye birşey yok 40 çıktıktan sonra korunmak gerekiyor. Ayrıca rahîm kendini 1 yılda anca toparladığı için düzensizlik olması gayet normal. Korunmuyorsan kesin ve net sonuç alabilmek için kan vermeni tavsiye ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar