Adet mi yoksa geç döllenme mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Kardelen1909 tarafından oluşturulan Adet mi yoksa geç döllenme mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet mi yoksa geç döllenme mi
Konbuyu başlatan Kardelen1909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benim adetim gecikti bilirsiniz daha önce açmıştım konu 5 gün geçti adetim ama bugün bi kahve leke geldi ağrı ile beraber ama kesildi şuan yok sadece şimdi akıntı var epey bu kadar gecikme yaşamadığım için soruyorum. Gecikmeden sonra yerleşme kanaması geç döllenme vs olmaz değil mi yoksa adetim mi başlıyor
Test yapabilirsin kuzum yapmadın mı

Kardelen1909

Kayıtlı Üye
rank
Bu sabah yaptım idrar testi negatif çıktı az da olsa pembe bi kanamam var ya adetim sökülmüyor ya da yerleşme mi anlamadım ilk defa böyle bişey geldi başıma kan testi yaptıracağım yarın kesinlik olsun diye bir hafta olacak nerdeyse

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bu sabah yaptım idrar testi negatif çıktı az da olsa pembe bi kanamam var ya adetim sökülmüyor ya da yerleşme mi anlamadım ilk defa böyle bişey geldi başıma kan testi yaptıracağım yarın kesinlik olsun diye bir hafta olacak nerdeyse
Canım kan testi vermelisin baksa türlü bilemeyiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar