Adet oldum 😓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet oldum 😓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet oldum 😓
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme falan değil kırmızı bir kan.bu belirtilerden o kadar emindim ki hamileyim ben dedim kendi kendime.hele ki uzun süreli kaşık ağrısı dün gece de kasıklarımda ağrı oldu.ama sonuç yine aynı gebelik yok

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yerleşme falan değil kırmızı bir kan.bu belirtilerden o kadar emindim ki hamileyim ben dedim kendi kendime.hele ki uzun süreli kaşık ağrısı dün gece de kasıklarımda ağrı oldu.ama sonuç yine aynı gebelik yok
Melikem uzme kendini kuzum demmeki daha zamani var umudunu kaybetme pOstu görünce icim ciz etti elimizden keske birsey gelse bende cok emindim ama demmeki nasip degilmis kuzum sakin üzülme pes etmek yok

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Birtanem bu postu görünce gerçekten o kadar uzuldumki 🥺🥺🥺😟😟😟 dualrim hep seninle birtanem olacak asla pes etmek yok rabbim sanada nasip edecek melikem lütfen üzülmek yok hem sen hamile kalabiliyorsun birdaha olacak bak ben 3 buçuk senedir evliyim 3 senenin sonunda hamile kaldım kaybettim 9 ay gecdi yeni hamile olduğumu öğrendim ama hiç bir zaman kafaya takmadım stres dahi yapmadım benim dualrim arkadaşlarımın tüm duaları seninle bunu asla unutma asla olumsuz olma olacak❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Nolurr üzulme kuzum. Hakkinda hayirlisi olsun ne kadar zamandir evlisiniz. Ilişkiye girerken bazi şeyler var onlara dikkat ediyorsun dimii?. Mesela hemen kalkma yatakdan ben bazen uyurdum sabah kalkip banyo yapardim. Poponu yukari kaldirki sperm gitsin içeri. Eşin boşalicagi zaman hemen poponun altina 2 tane yastik koyy. Ben oyle yapdim inşaAllah sende kalirsin. Bide yumurtlama donemine gelicek şekilde girin ilişkiyee. Sen Allaha olan inancini itirme. Biliyorsunki yoklari var eden Allahdir herr an mucize ola bilirr üzulme nolur😢😢💕dua edicem ben sana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nolurr üzulme kuzum. Hakkinda hayirlisi olsun ne kadar zamandir evlisiniz. Ilişkiye girerken bazi şeyler var onlara dikkat ediyorsun dimii?. Mesela hemen kalkma yatakdan ben bazen uyurdum sabah kalkip banyo yapardim. Poponu yukari kaldirki sperm gitsin içeri. Eşin boşalicagi zaman hemen poponun altina 2 tane yastik koyy. Ben oyle yapdim inşaAllah sende kalirsin. Bide yumurtlama donemine gelicek şekilde girin ilişkiyee. Sen Allaha olan inancini itirme. Biliyorsunki yoklari var eden Allahdir herr an mucize ola bilirr üzulme nolur😢😢💕dua edicem ben sana
Doğum zamani hamile kadinlar nee isterse olurmuş ben senin icinde dua edecem dogururkenn😢🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar hesabı kapatıyorum.hakkinizi helak edin.iyi günler
Yapmaa boyleee😢

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Üzme kendini lütfen canım herşeyin hayırlısını versin inşallah rabbim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım benim ya 😔 bunda da vardır bir hayır. Ümidini kaybetme pes etme her nasip vaktine esirdir. Rabbim seninde kucağını dolduracak inşallah 🙏 her zaman dualarımdasın🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.