Adet sancısı gibi sancım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Adet sancısı gibi sancım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 928 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet sancısı gibi sancım var
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha 8 hafta 2 günlük bebiş ve bugün bütün gün adet sancısı gibi sancım var belim ağrıyor kasıklarım ağrıyor kalcam yanlarım ağrıyor hiç kanama olmadı kanama olsa diyecem düşük ama kanamam yok hastayım acaba ondan mı bugün daha kötüyüm neden anlamadım çok kustum sonunda artık kan kusmaya başladım üç çocuk doğurdum ilk defa bu derece kötüyüm dayanılmaz bir durumdayım.

Kızlar daha 8 hafta 2 günlük bebiş ve bugün bütün gün adet sancısı gibi sancım var belim ağrıyor kasıklarım ağrıyor kalcam yanlarım ağrıyor hiç kanama olmadı kanama olsa diyecem düşük ama kanamam yok hastayım acaba ondan mı bugün daha kötüyüm neden anlamadım çok kustum sonunda artık kan kusmaya başladım üç çocuk doğurdum ilk defa bu derece kötüyüm dayanılmaz bir durumdayım.
İlk zamanlar öyle oluyor bende öyleydim şu an toparladım çok şükür

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlar öyle oluyor bende öyleydim şu an toparladım çok şükür
Sadece uyumak istiyorum uyurken iyiyim sanki ağrılar bulantılar olmuyor diğer türlü gözümü açar açmaz hayat kabus, ablamda dedi acaba bu kız mı çünkü üç erkek doğurdum tamam onlarda da kustum kötü oldum ama bu çok kötü dayanılmaz bir halde şuan

Sadece uyumak istiyorum uyurken iyiyim sanki ağrılar bulantılar olmuyor diğer türlü gözümü açar açmaz hayat kabus, ablamda dedi acaba bu kız mı çünkü üç erkek doğurdum tamam onlarda da kustum kötü oldum ama bu çok kötü dayanılmaz bir halde şuan
Ah ah bende öyleydim ilk aylar sadece uyuyordum asla kalkmıyordum kalktığım gibi kusuyordum hastanede yattım ne yaptıysam geçmemişti rabbime şükür şu an daha iyiyim o günler hiç geçmeyecek sanıyordum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah bende öyleydim ilk aylar sadece uyuyordum asla kalkmıyordum kalktığım gibi kusuyordum hastanede yattım ne yaptıysam geçmemişti rabbime şükür şu an daha iyiyim o günler hiç geçmeyecek sanıyordum
Doktorum ilaç verdi ama ilacı da içemiyorum kusuyorum midem mi rahatsızlandı anlamıyorum en ufak şey durmuyor midemde

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk üç ay normalmiş benimde öyle oldu Dr yazdım normal ilk üç ay dedi

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm ben 31 haftayım halen bazen öyleyim doktor enfeksiyonun var dedi.

Allah gönlüne göre versin inşallah canım bu haftalarda olur ağrılar ama kanaman varsa Bi acile ihml etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar