Adete 7 gün kalmıştan başlayan kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelebek07 tarafından oluşturulan Adete 7 gün kalmıştan başlayan kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,119 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adete 7 gün kalmıştan başlayan kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Kelebek07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sewdam

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba nasılsınız
Benim adetime 7 gün kalmışdan bu güne kadar sağ kasığım gün içinde çok ağrıyor adetime şimdi 2 gün var bazen göğsüme bilmeden dokununca ağrı oluyor benim hep adete 3 gün kala ağrı oluyordu bu kadar uzun süre önceden olmazdı ve çok hafif ağrılar olurdu acaba gebelik belirtisi ola bilirmi yarın test yapıcam 1 buçuk yıldır deniyoruz olmuyor bir kere düşük yaptım duanızı eksik etmeyin güzel anneler🥰❤️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim adetime 7 gün kalmışdan bu güne kadar sağ kasığım gün içinde çok ağrıyor adetime şimdi 2 gün var bazen göğsüme bilmeden dokununca ağrı oluyor benim hep adete 3 gün kala ağrı oluyordu bu kadar uzun süre önceden olmazdı ve çok hafif ağrılar olurdu acaba gebelik belirtisi ola bilirmi yarın test yapıcam 1 buçuk yıldır deniyoruz olmuyor bir kere düşük yaptım duanızı eksik etmeyin güzel anneler🥰❤️
hiç belli olmaz çünkü ilk aylarda adet ile hamilelik belirlileri aynı nerdeyse gününün geçmesini beklemen lazım Allah hayırlı evlat nasip eder İnşAllah 🙏

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım gönlüne göre versin canm inşallah vardır gebelik canm

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam bugünden yapardım bekleyemezdim varsa gebelik silikte olsa çıkıyor ben iki gün varken normal gebelik testiyle öğrendim erken gebelik testi yaptım negatif çıktı var hissediyorm dedim normal gebelik testi vardım pozitif şimdi sabırsızlıkla prensesimi bekliyorm rabbim hayırlısıyla nasip etsin sana🤲

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam bugünden yapardım bekleyemezdim varsa gebelik silikte olsa çıkıyor ben iki gün varken normal gebelik testiyle öğrendim erken gebelik testi yaptım negatif çıktı var hissediyorm dedim normal gebelik testi vardım pozitif şimdi sabırsızlıkla prensesimi bekliyorm rabbim hayırlısıyla nasip etsin sana🤲
Bende dayanamadım adetime 4 gün kala test yaptım ama negatif çıktı eşim bu gün evde olduğu için yapmadım varsa sürpriz yapmak için yarın yapıcam testi İnşAllah sağ salim alırsın kucağına minnoşu 🥰

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bende dayanamadım adetime 4 gün kala test yaptım ama negatif çıktı eşim bu gün evde olduğu için yapmadım varsa sürpriz yapmak için yarın yapıcam testi İnşAllah sağ salim alırsın kucağına minnoşu 🥰
Amin canım inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin seninde güzel haberini alırız inşallah🥰🤲

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
Ayy 🥰 cnm sen daha iyi bilirsin her ayki durumdan farklı ise belirtilerin yap benim 5gün kala yapmıştım çıktı iki gün kala yine yaptım çıkınca gidip kan verdim
Adet belirtimle aynı ama bu kez çok erken başladı kasık ağrısı çok bekliyoruz ama her seferinde negatif sonuç alıyoruz Allah isteyen dileyen her kese nasib etsin sende sağ salim al kucağına İnşAllah❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin seninde güzel haberini alırız inşallah🥰🤲
Teşekkür ederim canım sağolasın🥰❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.