Adetim gecikti 9 gün oldu dün test yaptım baktım hafif silinik çıktı gene yaptım gene hafif silinik ve bugun sabah 2 tane yaptım gene aynı hamilemiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Beyzanur bük tarafından oluşturulan Adetim gecikti 9 gün oldu dün test yaptım baktım hafif silinik çıktı gene yaptım gene hafif silinik ve bugun sabah 2 tane yaptım gene aynı hamilemiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,892 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Adetim gecikti 9 gün oldu dün test yaptım baktım hafif silinik çıktı gene yaptım gene hafif silinik ve bugun sabah 2 tane yaptım gene aynı hamilemiyim
Konbuyu başlatan Beyzanur bük
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenin Annesi

Beyzanur bük

Kayıtlı Üye
rank
97C5156A-AEEF-452E-B5EE-3CD7FD18716D.jpeg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugun gene iki test yaptım ilk başta negatif gibi c çıktı sonra 2 dk sonra t hafif silinik çıktı 5 dk beklediğim de bu sonucu aldım

Ekli dosyalar

• D9E5E48E-DB3D-47DA-93D8-0AA9370CBD9B.jpeg
    D9E5E48E-DB3D-47DA-93D8-0AA9370CBD9B.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 213

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1137

Bugun gene iki test yaptım ilk başta negatif gibi c çıktı sonra 2 dk sonra t hafif silinik çıktı 5 dk beklediğim de bu sonucu aldım
Evet gebelik var gözüküyor. Sağlık ocağına gidip kan tahlili verin net sonuç alirsiniz

Evet gebelik var gözüküyor. Sağlık ocağına gidip kan tahlili verin net sonuç alirsiniz
Hayırlı olsun 😊

Hayırlı olsun 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar