Sorum var Adetim gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asimelek88 tarafından oluşturulan Adetim gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 602 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adetim gelmiyor
Konbuyu başlatan Asimelek88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asimelek88

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar her ay 18 inde adetim gelirdi son ikisi az geldi ve gecikmisti son olan bu sefer 40 gün filan oldu adetim gelmiyor geçen günler kanla karışık akıntı gördüm gelcek diye bekledim ama gelmedi akıntı normale döndü sadece beyaz ve şeffaf akinti var karışık baktım nasıl böyle oluyor kan vardı gecende

Kizlar her ay 18 inde adetim gelirdi son ikisi az geldi ve gecikmisti son olan bu sefer 40 gün filan oldu adetim gelmiyor geçen günler kanla karışık akıntı gördüm gelcek diye bekledim ama gelmedi akıntı normale döndü sadece beyaz ve şeffaf akinti var karışık baktım nasıl böyle oluyor kan vardı gecende
Canım test yaptın mı ?

Kizlar her ay 18 inde adetim gelirdi son ikisi az geldi ve gecikmisti son olan bu sefer 40 gün filan oldu adetim gelmiyor geçen günler kanla karışık akıntı gördüm gelcek diye bekledim ama gelmedi akıntı normale döndü sadece beyaz ve şeffaf akinti var karışık baktım nasıl böyle oluyor kan vardı gecen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile olabilirsn canm bi test yap

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
hamile ola bilersen test ele o qanla qarisig gelen su yerlesme qanamasi ola biler

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Test yap istersen veya bir doktora gorun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar