Adetime 15 gün var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adetime 15 gün var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adetime 15 gün var
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adetime 15 gün var bu saatten sonra hamile kalmak mümkün mü en son 5 ağustosta adet olmuştum.yumurtlama dönemi ne zaman oluyor
28 günde 1 adet oluyordsn ve düzenli ise adet başlangıç tarihinden itibaren yani 14. Gün yumurtlama zamanı kuzum 19 yumurtlama olarak gözüküyor ama siz eşinle regl olana kadar 2 günde 1 gün aşırı ilişki yaşayın rabbim inşallah kucağını tez zamanda doldursun bu günleri baya değerlendir canım..

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
28 günde 1 adet oluyordsn ve düzenli ise adet başlangıç tarihinden itibaren yani 14. Gün yumurtlama zamanı kuzum 19 yumurtlama olarak gözüküyor ama siz eşinle regl olana kadar 2 günde 1 gün aşırı ilişki yaşayın rabbim inşallah kucağını tez zamanda doldursun bu günleri baya değerlendir canım..
Amin ecmain.Eşim dün geldi dün akşam ve bu sabah ilişki yaptık.ama ben hemen kalkmak zorunda kalktım.tutar mi acaba.hemen kalkipta hamile kalan var mı yarısi hemen çıktı diğer yarısı da 10 15 dk sonra çıktı.boyle durum yaşayan var mı.28 günde bir düzenli olarak saati saatine adet oluyorum.iliskiyi iki güne bir mi yoksa bir gün durup bir gun mu yapayım.benim yumurtlama günüm dun bugün ve yarın mi oluyor ama ben ovulasyon testini yaptığımda hala çizgi silik.nasil oluyor anlamadim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin ecmain.Eşim dün geldi dün akşam ve bu sabah ilişki yaptık.ama ben hemen kalkmak zorunda kalktım.tutar mi acaba.hemen kalkipta hamile kalan var mı yarısi hemen çıktı diğer yarısı da 10 15 dk sonra çıktı.boyle durum yaşayan var mı.28 günde bir düzenli olarak saati saatine adet oluyorum.iliskiyi iki güne bir mi yoksa bir gün durup bir gun mu yapayım.benim yumurtlama günüm dun bugün ve yarın mi oluyor ama ben ovulasyon testini yaptığımda hala çizgi silik.nasil oluyor anlamadim
Tutup tutmayacaıjı bilemeyiz kuzum inşallah tutar. Çok normal zaten gerekli 1 tane sperm gidiyor gerisi çıkıyor korkma. 1 gün dur bir gün yap kuzum ama gün aşırı olsun

..

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Tutup tutmayacaıjı bilemeyiz kuzum inşallah tutar. Çok normal zaten gerekli 1 tane sperm gidiyor gerisi çıkıyor korkma. 1 gün dur bir gün yap kuzum ama gün aşırı olsun

..
Günaşırı ne demek.bir de ovulasyon testinde bugün diğer çizgi baya koyulasmis yani diğer kırmızı çizgiye yakın olmuş o çizgi kıpkırmızı olduğunda mi ilişkiye girecez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bugünlerde hep ilişkiye girin tam bugünlerde.yumurtlama olur
Ovulasyon testi yapıyordum bugün her zamankinden daha koyu galiba bugünlerde yumurtlama var.o çizgi kıpkırmızı olduğunda mi ilişkiye girecegiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaşırı ne demek.bir de ovulasyon testinde bugün diğer çizgi baya koyulasmis yani diğer kırmızı çizgiye yakın olmuş o çizgi kıpkırmızı olduğunda mi ilişkiye girecez

Ovulasyon testi yapıyordum bugün her zamankinden daha koyu galiba bugünlerde yumurtlama var.o çizgi kıpkırmızı olduğunda mi ilişkiye girecegiz
Kuzum illa kıpkırmızı olunca değil sen kıpkırmızı oluncada gir ilişkiye. Zaten sprem vücutta 72 saat yaşıyor sen olabildiğince değerleindir bu günleri yumurtlama zamanı ve bu aralar olabildiğince gir ilişkiye normlade 2 günde 1 yani günaşırı diye buna diyoruz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Çizgiye bakma kuzum sen bugünlerde hergun iliski olsun 1 hafta filan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar