Ağda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Ağda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,556 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağda
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu soru nekadar yeri bilmiyorum ama ilk gebeliğim olduğu için tedirginim normal doğum yaptım 4 dış 2 iç dikişim vardı dikişler döküldü nekadar süre sonra ağda yaptınız 40 çıkınca yapsam dikişler bişey olur mu ki yapan var mı aranizda
Ben bu konuyla ilgili bisey diyemicem ama fikrimi soyliyim kuzum 40In yeni cıkmışya agda yaptırırken cok sert cekiyolar acimazmi ya daha tam toparlamamış olacak rahim kendini sanki🤔

Ben bu konuyla ilgili bisey diyemicem ama fikrimi soyliyim kuzum 40In yeni cıkmışya agda yaptırırken cok sert cekiyolar acimazmi ya daha tam toparlamamış olacak rahim kendini sanki🤔
Canım daha 40 çıkmadı ama çıkınca yaptırmayı düşünüyorum dikişler döküldü kapanmış jiletle alamam canım çok zor olur yoksa sonrasında benim için napsam bilmiyorum bı sorayım dedim yaptıran oldu mu diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acisa da dayancaz artık bişey olur mu dikişe diye korkuyorum yoksa acimasinda felan değilim okadar sanciya dayandık o felan sinek ısırığı olur😅😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha 40 çıkmadı ama çıkınca yaptırmayı düşünüyorum dikişler döküldü kapanmış jiletle alamam canım çok zor olur yoksa sonrasında benim için napsam bilmiyorum bı sorayım dedim yaptıran oldu mu diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acisa da dayancaz artık bişey olur mu dikişe diye korkuyorum yoksa acimasinda felan değilim okadar sanciya dayandık o felan sinek ısırığı olur😅😂
Gerçi oda dogru kuzum 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar