Ağlayasım var sütüm azaldı

• Konbuyu başlatan Şevval Slv
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Slv tarafından oluşturulan Ağlayasım var sütüm azaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 871 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağlayasım var sütüm azaldı
Konbuyu başlatan Şevval Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla
Ş

Şevval Slv

Guest
Kızlar bebeğime yetemedim. 40 günümüz doldu sütüm çok azaldı mecburen mama alıp vermek zorunda kaldım 😔 sütümü yeniden nasıl arttırabilirim mama devam etmek istemiyorum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğime yetemedim. 40 günümüz doldu sütüm çok azaldı mecburen mama alıp vermek zorunda kaldım 😔 sütümü yeniden nasıl arttırabilirim mama devam etmek istemiyorum
Canım süt artması için rezene çayı icebilirsin bol sıvı tuket soğan bulgur pilavı günlük maden suyu iç faydası olur umarım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm yok diye bırakma emzirmeyi canım ne kadar emerse o kadar olur sütün. Bol su ve sıvı tüket bide süt yapıcı bitki çayları vs şeyler var bi dene istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar