Sorum var Ağlıyorum sinirden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perihan saime tarafından oluşturulan Ağlıyorum sinirden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağlıyorum sinirden
Konbuyu başlatan Perihan saime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar oğlum 2 aylık mememi tutmuyor 2 gündür deli Olcam ağlıyor emziği tutuyor beni tutmuyor 😭😭
Meme reddi her bebekte her dönem gözükebilir kucağına al emzir yanına yatarak emzir canım ağzını hafif aç süt sık ondan sonra hemen göğsünü ver inşallah tutar ya üzülme lütfen sütünde sorun olur

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Zaman zaman atak donemi yasiyorlar, o donemlerde bunu yapabiliyorlar. 2 aylikken biraz yasamistik, simdi bebegim 6 aylik benimki de kucakta emmiyor kesinlikle. Kanepeye yatirip yaninda yatarak ancak emiyor. Degisik pozisyonlar deneyebilirsin( kucaginda sallayarak emzirmek, hem sallayarak hem evin icinde dolasarak emzirmek, yatarak emzirmek, kucakta ters emzirmek vs). Mutlaka emecegi bir pozisyon bulabilitsin ilk once sen sakin olmalisin. Sen panik yaparsan bebegin emecegi varsa emmez. Bu yuzden oncelikle sen sakin olmalisin.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.