Sorum var Ağrı, kaşıntı

• Konbuyu başlatan Merem
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merem tarafından oluşturulan Ağrı, kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrı, kaşıntı
Konbuyu başlatan Merem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
M

Merem

Guest
Kızlar iyi akşamlar, 35+3 haftalık hamileyim, göğsümün altında, diyafram olan yerde ağrı oluyor, bazen kaşınıyor, bazen içten bazen dıştan, sizde de oluyor mu? Bebeğin ayakları orda olduğu için mi? Başka sebebi var mıdır sizce? Doktora 2 hafta sonra gideceğim, sizlere danışmak istedim.. teşekkürler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar iyi akşamlar, 35+3 haftalık hamileyim, göğsümün altında, diyafram olan yerde ağrı oluyor, bazen kaşınıyor, bazen içten bazen dıştan, sizde de oluyor mu? Bebeğin ayakları orda olduğu için mi? Başka sebebi var mıdır sizce? Doktora 2 hafta sonra gideceğim, sizlere danışmak istedim.. teşekkürler
Hayırlı geceler kuzum kaşıntının sebebi çatladıgi için kaşıntı yapıyor agri da Bebek baskı yaptığı için oluyor bikacgune karnın aşağı indiği zaman rahatlarsın kuzum

M

Merem

Guest
Hayırlı geceler kuzum kaşıntının sebebi çatladıgi için kaşıntı yapıyor agri da Bebek baskı yaptığı için oluyor bikacgune karnın aşağı indiği zaman rahatlarsın kuzum
Çok teşekkür ederim, gerçekten göğsümün altı balon gibi şişti ve çok rahatsız ediyor, nefessizlikten bahsetmiyorum bile

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Karnın genişliyor canım yırtılma olduğu için kaşınır . Bebiş ayakları ile baskı yapıyorsa ağrı ve nefessizlşk yapar karnın aşağı iner bir kaö güne o zaman rahatlarsın rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.