Ağrılarım var Doğum başlangıcı olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲 tarafından oluşturulan Ağrılarım var Doğum başlangıcı olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 627 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrılarım var Doğum başlangıcı olabilir mi
Konbuyu başlatan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki hamileliğimde de hiç sancı çekmedim öyle bacaklarıma vuran bir ağrı da olmadığı için bilemiycem canım ama çok kotuysen bı git istersen ne olur ne olmaz Allah yardımcın olsun hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebegini

Bende 37.4 de doğurdum canm
Yaaa nasıl oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki gündür tuhaf sancım ağrım var ama doğum değil hastaneyede gitmek istemiyorum acikcasi

İki gündür tuhaf sancım ağrım var ama doğum değil hastaneyede gitmek istemiyorum acikcasi sizde doğum sancısı nasıl başladı acaba

İki gündür tuhaf sancım ağrım var ama doğum değil hastaneyede gitmek istemiyorum acikcasi sizde doğum sancısı nasıl başladı acaba

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa nasıl oldu

İki gündür tuhaf sancım ağrım var ama doğum değil hastaneyede gitmek istemiyorum acikcasi

Valla benimde hiç anlamadığım tuaf ağrılarım vardı bide akıntım artı mecbur gittim her iki doğumumdada sancısız gittim hastaneye

Tüm sayfalar yüklendi.