Ağrım var ne yapmalıyım 6+1

• Konbuyu başlatan SenaK.
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SenaK. tarafından oluşturulan Ağrım var ne yapmalıyım 6+1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 771 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrım var ne yapmalıyım 6+1
Konbuyu başlatan SenaK.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
S

SenaK.

Guest
Özellikle akşam üzeri dün ve bugün kasıklarımda ağrılar başladı sizce normal mi? Baya ağrıyor acaba üşüttüm de ondan mı çünkü grip gibiyim de fikri olan veya yaşayan varsa yazın lütfen

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Özellikle akşam üzeri dün ve bugün kasıklarımda ağrılar başladı sizce normal mi? Baya ağrıyor acaba üşüttüm de ondan mı çünkü grip gibiyim de fikri olan veya yaşayan varsa yazın lütfen
Kan gelmediği sürece sorun etme hepimizde oluyor bebek yerleşiyor diyorlar doktorlar dikkat et kendine geçmiş olsun

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Özellikle akşam üzeri dün ve bugün kasıklarımda ağrılar başladı sizce normal mi? Baya ağrıyor acaba üşüttüm de ondan mı çünkü grip gibiyim de fikri olan veya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de sol kasığım ağrıyordu ebeme sordum bebek büyüyor ondan dedi canım çok şiddetli ağrın varsa git doktora istersen çok geçmiş olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebek büyüyor canım ve rahmin de onunla eş değer büyüdüğü için ağrı olur dayinilmayacak gibi ise doktora görün yada uzan dinlen istirat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar