Sorum var Ağrım var tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kubuss35 tarafından oluşturulan Ağrım var tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrım var tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi
Konbuyu başlatan kubuss35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanımlar 36 haftalığız bi haftadır kasılmalarım çoktu bugün 2 saattir bebeğim hiç durmadı bi saattir de ara ara baya ağrım oluyor aşağı doğru vajinaya doğru baskı var korktum biraz gaz sıkışması mı sancı mı bilemiyorum. Yaşayan var mı böyle ağrı
Yok canım aynıyız 36+2 günlük 3 dakikada sonra 36+3 olacaz 😁 bebek baskı yapıyor indiği için korkma

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar hanımlar 36 haftalığız bi haftadır kasılmalarım çoktu bugün 2 saattir bebeğim hiç durmadı bi saattir de ara ara baya ağrım oluyor aşağı doğru vajinaya doğru baskı var korktum biraz gaz sıkışması mı sancı mı bilemiyorum. Yaşayan var mı böyle ağrı
Kuzum yalanci sancı dır dinlenmekle geçiyor ise ama eğer düzenli bir şekilde sancin oluyor ise dinlenmekle geçmiyor ise bilki doğum sancısı dir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar