Ağrım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Ağrım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrım var
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
kizlar dünden beri kasıklarımda batma oluyor belimde ağıriyor uzanıyorum sürekli ama geçmedi bir türlü endişelenmeli miyim 24+5 haftalık hamileyim lekelenme akıntı falan olmadı hiç ama bir türlü de geçmedi sağlık ocağı bel ağrım için dayanılmaz olursa parol iç dedi parolda hiç geçirmedi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
kizlar dünden beri kasıklarımda batma oluyor belimde ağıriyor uzanıyorum sürekli ama geçmedi bir türlü endişelenmeli miyim 24+5 haftalık hamileyim lekelenme akıntı falan olmadı hiç ama bir türlü de geçmedi sağlık ocağı bel ağrım için dayanılmaz olursa parol iç dedi parolda hiç geçirmedi
Çok geçmiş olsun canım

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım dinlen

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım dinlen
Teşekkür ederim dinleniyorum bol bol 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun kuzum bende dün acile bu şikayetlerle gittim idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Ilık bi duş al bel ağrısını hafifletiyor
Tesekku ederim Enfeksiyon yok çok şükür geçen hafta kontrol de baktı doktor duş alayim iyi gelir biraz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar