Ağrısız epidural normal doğum..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep0705 tarafından oluşturulan Ağrısız epidural normal doğum.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,130 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrısız epidural normal doğum..
Konbuyu başlatan Zeynep0705
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

Zeynep0705

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar aranızda ağrısız normal doğum yapan iniz var mı? Varsa bilgilendirebilir mi acaba bizleri...🙏

A

Asyam

Guest
Ben oyle eogum yaptım 36. Haftadan sonra her gün Medine hurması yedim sabah aç karnına 5 adet ve bol yürüyüş 7 cm acilma var sıfır sanci doguma yakın Suni sancı verdiler ona abartılacak bi agri değildi 1 saat içerisinde dogum yaptım rabbim tüm doğum yapacaklara böyle güzel doğum nasip etsin ki etrafimizdaki herkes normal dogum için cesaretlenson 🥰

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar aranızda ağrısız normal doğum yapan iniz var mı? Varsa bilgilendirebilir mi acaba bizleri...🙏
Ağrısız normal doğum diye bişey yok canım eger oyle olsaydı herkes bu dogum yöntemini secerdi😄 epudural normal doğumdan mı bahsettin acaba? Ben 2.ye gebeyim. İlk dogumum epudural normal doğum olmustu. Kesinlikle ve şiddetle herkese tavsiye ederim. Sancın basladıgı an birde 4 cm acılman varsa epudural istersen yapıyorlar. Ben sancıya dayanamayacağımı dusundugum İcin hemen istedim. Sırttan omirilikten iğne yapıyorlar 10 dk icinde sancını kesiyor ama acılma olmaya devam ediyor. Epudural oldugu İcin sen hic bisey hissetmiyorsun aynı zaman da suni de veriyorlar sen odada gezin dolaş sancının s sini bile anlamıyon. 5 saat icinde acılmam olmustu benim sonra doguma aldılar. Dogum anında epudurali cıkarıyorlar sancı geldıkce ıkınacagın İcin. 15 dk icinde dogmustu bebegım. Doguma daha enerjik gırmeni saglıyor saatlerce sancı cekıp doguma gırdıgını dusunsene nasıl bitkin düşer insan ıkınacak hal dermen kalmaz. Simdi 36. Haftamdayım yıne epudural almayı düşünüyorum. Gerci 2. Ler cabuk oluyor diyorlar belkı bunda gerek kalmaz epudurale

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar