Aile hekimliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Aile hekimliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,881 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aile hekimliği
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aşıyla aile hekimi değişimi alakalı deil ki ztn aşı kartına bilgisini yazacak yapılmış diye sıkıntı olmaz yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde şehir dışına çıkmıştım ebemizi aramıştım durumu anlatmıştım fark etmez aşısını yptirin da nerde olduğunun önemi yok demişti
İnşAllah öyledir cnm yarın gidip bi sorayım nette bayagı şikayet var bu konuda

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
K
Slm anneler 🤗
Eşimin işi nedeniyle memlekete gelmemiz gerekti bebeğin 4 aylık aşısının tarihi geliyo misafir girişi yaptırsak burda yaptırabilir miyim ?Aile hekimini değişmek istesem 3 ayda bir değişiklik yapılıyo 6 ay aşısında tekrar değişmek istemiyorum
Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ❓
Kuzum hiç sorun yok.. saqlık merkezine qit misafiriz aşısı war de yapıyorlar.. kaç defa aynı durumu yaşadım hiç bir sorun yaşamadım

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Aşıyla aile hekimi değişimi alakalı deil ki ztn aşı kartına bilgisini yazacak yapılmış diye sıkıntı olmaz yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde şehir dışına çıkmıştım ebemizi aramıştım durumu anlatmıştım fark etmez aşısını yptirin da nerde olduğunun önemi yok demişti
Ben yaptirmistim canım yapıyorlar sıkıntı olmuyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebek doğduktan sonra bende memlekete gidip gelicem şimdiden sordum bir sorun olmayacağını söyledi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Cnm bizim çok uzak zorunlu olmasam tercih etmezdim şu kış günü 😞karnında olunca her yere gidiyorsun ama kucağında çok zor bebekle yolculuk
Kuzum benim doğum yaza denk geliyor birde 4-5 saat mesafe o yüzden pek sorun olmaz diye düşünüyorum kendimce ama bakalım doğduktan sonra ne yapacağım. Çünkü ilk gebelik yanımda kimse olmayacak baya zorlanırım gibime geliyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim doğum yaza denk geliyor birde 4-5 saat mesafe o yüzden pek sorun olmaz diye düşünüyorum kendimce ama bakalım doğduktan sonra ne yapacağım. Çünkü ilk gebelik yanımda kimse olmayacak baya zorlanırım gibime geliyor
Senin bayagı kısaymış o zaman ben 22 saat yol geldim bebek artık sıkıldı arabada o ağladıkça ben daraldım babası bize baktıkça kriz geçirdi 🙈bide geri gitmesi var tabi havalar ısnınca

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Senin bayagı kısaymış o zaman ben 22 saat yol geldim bebek artık sıkıldı arabada o ağladıkça ben daraldım babası bize baktıkça kriz geçirdi 🙈bide geri gitmesi var tabi havalar ısnınca
Allah yardımcınız olsun kuzum sizinki baya uzakmış ben öyle olsa gitmezdim heralde ama bebeğin arabayı sevip sevmeyeceğine de bağlı. Bazı bebekler arabaya biner binmez ağlamaya başlıyor bazılarıda arabada hemen susup uyuyor. Bakalım benim bebek nasıl olacak ben tek yolculuk yapacağım 2 saatte bir mola veririm hem bebek hem kendim için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar