Aile sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Aile sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,067 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aile sorunu
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar ben 9 aylik evliyim.esimle aramda 13 yaş ferq var bir birmizi severek evlendik ailelermiz Azerbaycana biz ise rusiyada yasiyoruz evliliyin baslarinda hersey guzeldi lakin simdi esimin bos kiskancliklari yuzuden kavaqalarmiz oluyo bugun cok kotu dalawdik😔 sinirlenib evden gitdi bende birdaha gelme dedim o zaten seni gonerecem dedi ailenin yanina😒esimi cok seviyorum ya ne yapabilirim.bilmiyorum aramizdaki yaw farki ozun gostermeye bawlamis

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef yas farkı olması biraz sorun olabiliyor bazen canım tanıdığım var bizzat gördüğüm yaş farklı olan bir iki aile bir taraf alttan almazsa yürütecek gibi değil ama onlarda ya umursamıyor yada diğeri alttan alıyor evliliğin de çok yeni ilk zamanlar sanılan gibi canım cicim değil birbirinize alışmanız biraz zaman alacaktır bebeğin var üzme onuda şiddet küfür olmadıktan sonra çokta takma bırak ne yaparsa yapsın illa ki geri dönecek birşeylerin yolunda gitmesi için biraz zamana ihtiyacınız var 🤲

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 9 aylik evliyim.esimle aramda 13 yaş ferq var bir birmizi severek evlendik ailelermiz Azerbaycana biz ise rusiyada yasiyoruz evliliyin baslarinda hersey guzeldi lakin simdi esimin bos kiskancliklari yuzuden kavaqalarmiz oluyo bugun cok kotu dalawdik😔 sinirlenib evden gitdi bende birdaha gelme dedim o zaten seni gonerecem dedi ailenin yanina😒esimi cok seviyorum ya ne yapabilirim.bilmiyorum aramizdaki yaw farki ozun gostermeye bawlamis
Sen nece yawindasan canim? Duzdiye sevgi yawa baxmir amma niye gore bu qeder yaw ferqiki? Yoldawinin 33 yawi var?

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Sen nece yawindasan canim? Duzdiye sevgi yawa baxmir amma niye gore bu qeder yaw ferqiki? Yoldawinin 33 yawi var?
He menim 20.onun 33 eslinde genc gornur yoldawim.onun yawi ferqi yoxdu menim.ucun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef yas farkı olması biraz sorun olabiliyor bazen canım tanıdığım var bizzat gördüğüm yaş farklı olan bir iki aile bir taraf alttan almazsa yürütecek gibi değil ama onlarda ya umursamıyor yada diğeri alttan alıyor evliliğin de çok yeni ilk zamanlar sanılan gibi canım cicim değil birbirinize alışmanız biraz zaman alacaktır bebeğin var üzme onuda şiddet küfür olmadıktan sonra çokta takma bırak ne yaparsa yapsın illa ki geri dönecek birşeylerin yolunda gitmesi için biraz zamana ihtiyacınız var 🤲
Şidet yapmiyo amma gulmeme daniwmama geyimime gibi o seciyo son zamanlar kaba olmaga bawladi☹

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 9 aylik evliyim.esimle aramda 13 yaş ferq var bir birmizi severek evlendik ailelermiz Azerbaycana biz ise rusiyada yasiyoruz evliliyin baslarinda hersey guzeldi lakin simdi esimin bos kiskancliklari yuzuden kavaqalarmiz oluyo bugun cok kotu dalawdik😔 sinirlenib evden gitdi bende birdaha gelme dedim o zaten seni gonerecem dedi ailenin yanina😒esimi cok seviyorum ya ne yapabilirim.bilmiyorum aramizdaki yaw farki ozun gostermeye bawlames

Esimle benim aramda 16 yas war 8 aylik ewliyiz baslarda aramiz cok kotuydu kafa yapisi uyusmuyordu cok olgundu bende cocuk ruhluyum cogu zaman ayrilma karari aldik hamile kaldigimi bilmiyordum ogrendik yine ayni sorunlar dewam etti şükür şuan cok iyiyiz zamanla taslar oturuyor sanki🤪🤪benide kendi gibi kalas yapti mecbur biri birini idare edecek yapacak birsey yok

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Esimle benim aramda 16 yas war 8 aylik ewliyiz baslarda aramiz cok kotuydu kafa yapisi uyusmuyordu cok olgundu bende cocuk ruhluyum cogu zaman ayrilma karari aldik hamile kaldigimi bilmiyordum ogrendik yine ayni sorunlar dewam etti şükür şuan cok iyiyiz zamanla taslar oturuyor sanki🤪🤪benide kendi gibi kalas yapti mecbur biri birini idare edecek yapacak birsey yok
Sen kac yawindasin canim?

...

Moderator
Mod
rank
Canım yaş farkınız var ama daha yeni evlisiniz böyle tartışmalar oluyor ilk zamanlar.Sabırlı ol canım.Birbirinize olan sevginiz her sorunu aşar.Şiddet olmadığı müddetçe.

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Biraz zaman lazim canim, o bitti demekle bitmez, merak etme sen. Zamanla hersey yoluna oturacaktir, hamilesinde bak, sakin strese girme, cok tehlikeli. Sakinligini korumaya calis, cok dalasmaya girmemeye bak, sakinlesince al karsina konus. Yas farki kotu birsey degil, aksine bazen avantajlarida var, ama her evlilik icin zaten biraz zaman gerekiyor, daha cok yenisiniz, sabir ve anlayis lazim ikinizede.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar