Sorum var Akinti sarili yeşilli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Mi tarafından oluşturulan Akinti sarili yeşilli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,376 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akinti sarili yeşilli
Konbuyu başlatan Leyla Mi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
14 haftalik hamileyim sarili yeşilli akintim var doktor iltihap var dedi birde bakteri var idrar da fitil yazdi birde bol bol su ic dedi ama akintim gecmiyor hala ayni cok korkuyorum bir şey olur diye, sizde de oyle oldu mu hic, gectimi?
Geçmiş olsun kuzum ilaclarini düzenli kullan geçer inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
14 haftalik hamileyim sarili yeşilli akintim var doktor iltihap var dedi birde bakteri var idrar da fitil yazdi birde bol bol su ic dedi ama akintim gecmiyor hala ayni cok korkuyorum bir şey olur diye, sizde de oyle oldu mu hic, gectimi?
İlaçlarına başlayalı bir haftayi geçtiyse hala aynı şikayetlerin devam ediyorsa doktorunla görüş ilaçlarını değiştirir

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk haftadan 24 hftya kadar vardi doktorumn verdgi fitl hcbirise yaramamisti 1 ay gecirmisti tekrar yine bslamisti hc gecmyodu bdahaki kontrolde doktorumi degistrdm neo penotran forte fitil verdi tek 1 tane koymamla kesildi ogün bugündür yok bi doktoruna bu fitili sor kesinlikle cokkk ise yaryor

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk haftadan 24 hftya kadar vardi doktorumn verdgi fitl hcbirise yaramamisti 1 ay gecirmisti tekrar yine bslamisti hc gecmyodu bdahaki kontrolde doktorumi degistrdm neo penotran forte fitil verdi tek 1 tane koymamla kesildi ogün bugündür yok bi doktoruna bu fitili sor kesinlikle cokkk ise yaryor
Sorucam mutlaka, çok teşekkürler)

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Benimde gecmedi canm bend emantar vardi peynir kesigi gibi akinti var halen sirkeli suyla yikiyorum dış bolgeyi kasintiyi hafifletiyor. Tekrar gidecegim randevu aldım. Bana verdigi ilac bi kutunun icind eiki hap fitil seklindeydi. Yani acikcasi bumu gecirecek demistim gecmedi de. Hamile olmadan oncede mantar olmustu o zaman baska fitil vermislerdi o gecirmisti hamileyken kullanabiliyorsam onu isteyecegim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar