Aksam yemegi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde balkizim tarafından oluşturulan Aksam yemegi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aksam yemegi
Konbuyu başlatan balkizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende bekleyim şurada ne yapacağımı bilmiyorum 🤦🏻‍♀️.
Hastayım kemiklerim sızlıyor grip oldum halim yok hava değişikligi Türkiye'den gelince böyle oluyor bende somon balık yaptım salata ekmek çorba yeter çok bile🤣 çayın yanında bişey yapmadım memleketten getirdiklerini yiyorum🙃

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hastayım kemiklerim sızlıyor grip oldum halim yok hava değişikligi Türkiye'den gelince böyle oluyor bende somon balık yaptım salata ekmek çorba yeter çok bile🤣 çayın yanında bişey yapmadım memleketten getirdiklerini yiyorum🙃
Ahahaha bende valla hazır aldm🤦🏻‍♀️

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi abla ben Fırında tavuk patates bulgur pilavı Kızıma da yayla çorbası yapmıştım Dünden de kalan patatesli ıspanaklı böreğim var Daha bir şey yapamam yeter🤣🤣
Benimde bugun misafirim var 😂😂ne yapacağımı bilmiyorum

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bugun misafirim var 😂😂ne yapacağımı bilmiyorum
Allah kolaylık versin bacım Vallahi işin zor Ben artık keyfime bakıyorum misafir çağırmıyorum o Devri kapattım evde bir şey yapıyorsam karşıdaki komşuma da ikram ediyorum Daha Artık evime insan almayacağım gerek yok geçen arkadaşım geldi misafirliğe O kadar şey hazırladım kız telefonla oynayıp telefon görüşmesi yapmaktan benimle iki kelime bile etmedi nasılsın diyorum az bi dk sana döncem diyip oyaladı 4 saat boyunca konuştuğumuz şey ne yapıyosun nasılsın sadece arkasını yaslanıp yiyip içti yemesine asla bişey demiyorum yesin içsin hoşuma gider ama ben misafirlikte elime asla telefon almıyprum telefon alanda evinde otursun bi zahmet bende gittim eşimi aradım çıktın mı işten gelince ekmek alsana dedim ona duyurarak kalktı gitti bidaha geçen gelmiş bi gün sana gelcem diyor dedim müsait olursam inşallah

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin bacım Vallahi işin zor Ben artık keyfime bakıyorum misafir çağırmıyorum o Devri kapattım evde bir şey yapıyorsam karşıdaki komşuma da ikram ediyorum Daha Artık evime insan almayacağım gerek yok geçen arkadaşım geldi misafirliğe O kadar şey hazırladım kız telefonla oynayıp telefon görüşmesi yapmaktan benimle iki kelime bile etmedi nasılsın diyorum az bi dk sana döncem diyip oyaladı 4 saat boyunca konuştuğumuz şey ne yapıyosun nasılsın sadece arkasını yaslanıp yiyip içti yemesine asla bişey demiyorum yesin içsin hoşuma gider ama ben misafirlikte elime asla telefon almıyprum telefon alanda evinde otursun bi zahmet bende gittim eşimi aradım çıktın mı işten gelince ekmek alsana dedim ona duyurarak kalktı gitti bidaha geçen gelmiş bi gün sana gelcem diyor dedim müsait olursam inşallah
Ben sana gelmek isterdim sabaha kadar sohbet ederdik Aleyna bence ortak konusacagimiz konular vardır tabi çay varsa gelirim 🤣

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahahaha misafir dediğime bakma annem babam kardeşim geliyor ay yoksa eve kimseyi çağırmıyorum . Bir iki üç kişi hariç .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar