Aldatılıyorum ve hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde birüzgünanne tarafından oluşturulan Aldatılıyorum ve hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,301 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Aldatılıyorum ve hamileyim
Konbuyu başlatan birüzgünanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan meryelanil

birüzgünanne

Kayıtlı Üye
rank
İnsanın bazen konuşmaya ihtiyacı olur benimki de o mesele dayanamıyorum artık 1 yıllık evliyim 3 yıldır tanıyorum eşimi bu süreçte dayanamayacak noktaya geldim hem şiddet hem aldatılma hemde ailesinin lafları ailem var ama babam olacak olan adam bu evlilikten annemi sorumlu tuttuğundan ve ona zarar vermek istediğinden elimden bişey gelmiyor gitmek kurtulmak istiyorum ama annemi düşünmekten yapamıyorum napıcam ben gerçekten bilmiyorum bir çıkmaza girdim çıkamıyorum battıkça batıyorum gittiği kadınlar hep iğrenç paralı kadınlar ben artık bunalıma giriyorum ve 5 aylık hamileyim ne yapıcam ben Allah rızası için biri bişey desin gitmek istiyorum gidemiyorum kalsam hem psikolojik hem bedenen işkencem bitmiyor kendisi de bu evden kefenin çıkar diyen kafalardan dün gece kriz sonrası baygınlık geçirdim artık dayanmaya gücüm kalmadı 😶🙏

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İnsanın bazen konuşmaya ihtiyacı olur benimki de o mesele dayanamıyorum artık 1 yıllık evliyim 3 yıldır tanıyorum eşimi bu süreçte dayanamayacak noktaya geldim hem şiddet hem aldatılma hemde ailesinin lafları ailem var ama babam olacak olan adam bu evlilikten annemi sorumlu tuttuğundan ve ona zarar vermek istediğinden elimden bişey gelmiyor gitmek kurtulmak istiyorum ama annemi düşünmekten yapamıyorum napıcam ben gerçekten bilmiyorum bir çıkmaza girdim çıkamıyorum battıkça batıyorum gittiği kadınlar hep iğrenç paralı kadınlar ben artık bunalıma giriyorum ve 5 aylık hamileyim ne yapıcam ben Allah rızası için biri bişey desin gitmek istiyorum gidemiyorum kalsam hem psikolojik hem bedenen işkencem bitmiyor kendisi de bu evden kefenin çıkar diyen kafalardan dün gece kriz sonrası baygınlık geçirdim artık dayanmaya gücüm kalmadı 😶🙏
Hayatta neler war yarabbim çok zor bi durum qebe olmazsan anneni al ayrı ewe çık derdim ama bilemedm ki rabbim yardımcın olsun karnındaki sabimin yüzü hurmetine 😔🤲

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Canimm benim öncelikle çok çok geçmiş olsun. O evde bir dk bile durma şiddet olan evde bir dk bile durulmaz bir daha olursa hemen toplan ve git ailenin yanına. İnsanın en iyisi yine kendi ailesi kendi anne baban sana yanar başka kimse sana yanmaz...Allah elbet bı kapı açar hemeb git ve hiç durma boşan çocuğunda doğur nafakani al güçlü ve dimdik dur böyle bir insanı bir ömür çekmek zorunda değilsin feda etme kendini yarın o çocuk olunca da büyüyeceği ortam sağlıklı olmaz yol yakinken birak hiç korkma

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum canm bizimkilerde kefenle çıkarsın tarzında oldukları için tıkalı kaldım bu eve hiç birşey yapamıyorum şuan iki yabancı gbi olduk 26 haftalık hamileyim bebeğim sıkıntılı olduğu için ne. Bir bagirma ne bir söz söyleyemiyorum çünkü sinir krizi geçirir sancım olur diye bebeğim asagida ve haftası çok küçük sabretmeye çalışıyorum ve cikmazdayim bu sabır banada ağır geliyor baklaim sonuç ne olcak

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allahım yardımcın olsun ne insanlar var kuzum hamikesin ne diyebilirizki Allahım bebegini yüzüne baksın kocani islah etsin

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum canm bizimkilerde kefenle çıkarsın tarzında oldukları için tıkalı kaldım bu eve hiç birşey yapamıyorum şuan iki yabancı gbi olduk 26 haftalık hamileyim bebeğim sıkıntılı olduğu için ne. Bir bagirma ne bir söz söyleyemiyorum çünkü sinir krizi geçirir sancım olur diye bebeğim asagida ve haftası çok küçük sabretmeye çalışıyorum ve cikmazdayim bu sabır banada ağır geliyor baklaim sonuç ne olcak
Kendinizi lütfen ezdirmeyin bu dünyaya bir defa geliyrouz sadece bir defa başka hayat yok! Rabbim.yardimciniz olsun güçlü olun ve cesaretli olun eziyet çekmek için evlenmediniz insan mutlu olmak için evlenir ...sabr edersin beklersin konuşursun şans verirsin baktın yine olmuyor bırakırsın Allah'a güvenin Allah elbet bı kapı açar size ....ben sizi çok iyi anlıyorum inanın degmiyor size değer vermeyen insanların yanında durmaya

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kendinizi lütfen ezdirmeyin bu dünyaya bir defa geliyrouz sadece bir defa başka hayat yok! Rabbim.yardimciniz olsun güçlü olun ve cesaretli olun eziyet çekmek için evlenmediniz insan mutlu olmak için evlenir ...sabr edersin beklersin konuşursun şans verirsin baktın yine olmuyor bırakırsın Allah'a güvenin Allah elbet bı kapı açar size ....ben sizi çok iyi anlıyorum inanın degmiyor size değer vermeyen insanların yanında durmaya
Pis mideli adam

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Cewremde tanidqim bi çok qorup duydqm insan war aldatmayı huy edinen pislik, o huyunu asla terbiye edemiyor malesef. Akla mantıklı cikar yol qelmiyor düzelir diye sakın bekleme can çıkar huy çıkmaz. Rabbim yardımcın olsun böyle olupta hiç biseyden habersz olan sabilere çok üzülüyorum o yawrucaklrn ne suçu warki 😞

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Cewremde tanidqim bi çok qorup duydqm insan war aldatmayı huy edinen pislik, o huyunu asla terbiye edemiyor malesef. Akla mantıklı cikar yol qelmiyor düzelir diye sakın bekleme can çıkar huy çıkmaz. Rabbim yardımcın olsun böyle olupta hiç biseyden habersz olan sabilere çok üzülüyorum o yawrucaklrn ne suçu warki 😞
E böyle olurmu ömür oyu aynı yastığa baş koyacaklar bu ne terbiyesizlik edepsizlik pis insan

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Bakın kızlar insan zaten anne babasının gözdesidir bekarken zaten o evde mutlusundur ve annen baban kadar seni seven yoktur. insan zaten bunun bir tık otesine gecmek için evlenir eşi sevsin değer versin anne babasından daha çok seven biri olsun biraz daha mutlu olsun diye evlenir ....eee herkesin kaderi de farklıdır imtehandir herkes farklı imtehan yaşar...baktınız olmuyor bırakın vallahi billahi değmiyor pislik insanlar iicin hayatınızı rezil etmeye biz çok değerliyiz Allah bizi değerli yarattı en güzel şekilde yarattı. Neden kendimizi degersizlestirelim yeter artık hele birde şiddet varsa Allah cezalarını versin değmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar