Sorum var Aldatılma duygusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Aldatılma duygusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,573 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılma duygusu
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Olayı nasıl anlatsam bilemiyorum bugün eşimin iş yerine gittim orda çalışan bir kız ona baya yakın duruyordu kız beni görünce çekildi ordan rengi falan değişti bende çok sinirlendim eşim gayet normal davrandı bişey belli etmedim bende normalde eşim işini bitirip diğer işleri yapar neden oyalanıyordu orda kafam çok karışık hamileyim stres yapmak istemiyorum ama.istemsizce yapıyorum başıma ağrı girdi stresten nasıl davranmam gerek bir akıl verin

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Olayı nasıl anlatsam bilemiyorum bugün eşimin iş yerine gittim orda çalışan bir kız ona baya yakın duruyordu kız beni görünce çekildi ordan rengi falan değişti bende çok sinirlendim eşim gayet normal davrandı bişey belli etmedim bende normalde eşim işini bitirip diğer işleri yapar neden oyalanıyordu orda kafam çok karışık hamileyim stres yapmak istemiyorum ama.istemsizce yapıyorum başıma ağrı girdi stresten nasıl davranmam gerek bir akıl verin
Canım sen kocanla konuş belki duşunduyun gibi deildir inşaallah.

Tüm sayfalar yüklendi.