Allah akıl fikir versin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Allah akıl fikir versin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,520 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Allah akıl fikir versin
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kim canım n merak etdim kız simdi
@Doğa'm 💜 kimse bize bildirmisin kuzum sonra sıkıntılar çıkıyor .
Az bi bakayım da neler yazıyor neler konuşuyor falan suizana girmesin şimdi emin olduktan sonra söyleyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten adam dediğin de böyle olmalı ya cidden rabbimden bin kez razı olsun böyle insanlar iyi li var biriside bana nasip oldu Allah'a şükür ama bazı erkekler cidden çok değişk yani burays girince eline ne geçiyor cinsellik gibi bşr konu yok olsa hadi eyvallah o yüzden girdi dicem de milley sadece bebeği için soru soruyor yaa bir yeri ağrısa onu soruyor bundan nasıl bir haz alıyorlards buraya giriyorlar cidden anlamıyorum rabbim ıslah eylesin inşallah 🤲🏻
Evet ben de bunu merak ediyorum ne var da bu ANNEyi huzursuz ediyorlar enteresan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimki biliyor girip sizlerle yazıştığımı hatta bi postu o açtırdı burdaki bir hastane hakkındaydı girip sorsana burda yaşayan bir anne illa vardır ne diyecek bilgilen ona göre gidelim demişti sağolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet hatta süphelendiğim biri var biraz takip edicem postlardan yorumlardan falan eğer haklıysam bildiricem inşallah yanılıyorumdur
Tatlım bizden birine özelden yax en azından bizde takip edelim yanılıyor isek zaten sorun olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.