Allah razısi için anneler dua edin 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Allah razısi için anneler dua edin 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Allah razısi için anneler dua edin 😔😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
7 yaşında ki yeğenim kornaya yakalandi ve kendisi kironik rahtasiz daha bundan 1 sene önce hastanede yatıyordu ölümlerden döndü ilik nakline kdar gidildi ama ilik nakli olmadan kurtuldu şimdi aşısı zaten ykk bu yeni çıkan mutasyonlu korona yakalandı Allah rızası için dua edin kuran bilen okuduğunda onunda ismini geçirsin namaz kılan varsa duasında onunda ismini geçirsin Allah rızası için yalvarıyorum ismi Ebrar Nisa duanızı eksik etmeyin hamile annelerin duaları kabul olur derler belki kabul olur o küçük bedeni kolay atlatır 😔😔😔😔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim Şafi ismi ile şifa versin kuzuma ederiz tabiki canım doktorlar ne diyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin canım allahim korusun onu🤲😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İlaç verdiler yatıyor sürekli burda olmadığı için göremiyorum Rize'de kendisi 😔 dua edin diyorlar başka birşey demiyorlarmis çok aşırı öksürüyormus burnu falan tıkanmış nefes almakta zorluk çekiyor
Ah kuzum benim ya tez zamanda iyileşir inşallah hayırlı haberler verirsiniz bize 🤲

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
7 yaşında ki yeğenim kornaya yakalandi ve kendisi kironik rahtasiz daha bundan 1 sene önce hastanede yatıyordu ölümlerden döndü ilik nakline kdar gidildi ama ilik nakli olmadan kurtuldu şimdi aşısı zaten ykk bu yeni çıkan mutasyonlu korona yakalandı Allah rızası için dua edin kuran bilen okuduğunda onunda ismini geçirsin namaz kılan varsa duasında onunda ismini geçirsin Allah rızası için yalvarıyorum ismi Ebrar Nisa duanızı eksik etmeyin hamile annelerin duaları kabul olur derler belki kabul olur o küçük bedeni kolay atlatır 😔😔😔😔
Allah yardim etsin canim, onun icinde dua edicem

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sifa versin kuzum ederiz tbı dua en Kisa zamanda kavusur ınsallah annesine 🤲

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allahım şifa versin kuzuma dualarımızdasımız cnm 🤲🤲🤲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Allah razı olsun cnm 😔

İnşallah alırız güzel haberler yeminle beynim patlıyor 😔 migrenim azdı çok duyduğumdan beri

Çok saol cnm Allah razı olsun tez zamanda atlatır inşallah 😔😔

Allah yardim etsin canim, onun icinde dua edicem
Hepinizden Allah razı olsun cnm 😔 inşallah güzel haberler alırız

Rabbim sifa versin kuzum ederiz tbı dua en Kisa zamanda kavusur ınsallah annesine 🤲
İnşallah kuzum inşallah rabbim onu bizi bağışlar da kurtulur 😔

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun dualarımız onunla Rabbim şifa versin kıyamam ya küçük bedenler bile bu hastalıkla uğraşıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar