Sorum var ALT ( alanin aminotransferaz) değer düşüklüğü?😐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan ALT ( alanin aminotransferaz) değer düşüklüğü?😐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 820 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ALT ( alanin aminotransferaz) değer düşüklüğü?😐
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar karaciğer değerlerim çok düşük normalin çok altında, ve ben bunu ablamdan öğrendim, E nabız da tahlillerime bakarken görmüş ve bana söyledi, eşim arkadaşına söyledi oda düşük dedi doktor yardımcısı kendisi, daha önce vücudum morardığı ve kaşındığı için doktora gittim orda da düşük çıkmış ama doktor bana birşeyin yok diyip eve gönderdi, Perşembe günü doktora gideceğim sizce düşük çıkması ciddi bir durum mu yoksa önemsiz mi , bu durumu yaşayan varmı yada bir bilgisi olan🤦😞 sizce korkmalı mıyım 😢

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar karaciğer değerlerim çok düşük normalin çok altında, ve ben bunu ablamdan öğrendim, E nabız da tahlillerime bakarken görmüş ve bana söyledi, eşim arkadaşına söyledi oda düşük dedi doktor yardımcısı kendisi, daha önce vücudum morardığı ve kaşındığı için doktora gittim orda da düşük çıkmış ama doktor bana birşeyin yok diyip eve gönderdi, Perşembe günü doktora gideceğim sizce düşük çıkması ciddi bir durum mu yoksa önemsiz mi , bu durumu yaşayan varmı yada bir bilgisi olan🤦😞 sizce korkmalı mıyım 😢
Sana problem yaşatmaz canım. Aynı zamanda böbrek değerlerine de baktırsan iyi olur. Temiz çıkarsa korkmana gerek yok ALT düşüklüğü sana sıkıntı yapmaz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Malesef bilgim yok kuzum inşallah birşey çıkmaz çok geçmiş olsun🌹

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kecmis olsun

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sana problem yaşatmaz canım. Aynı zamanda böbrek değerlerine de baktırsan iyi olur. Temiz çıkarsa korkmana gerek yok ALT düşüklüğü sana sıkıntı yapmaz
Anladım canım, ablamda böbrek değerlerine baktır dedi, bende onun için Perşembe günü Vana gideceğim, bide bel fıtığı için , aslında sırtımda çok şiddetli ağrı var bunun fıtık mi yoksa ciğerler den dolayı mı olduğunu öğrenmem lazım umarım dediğin gibi rahatsız edici bişey değildir 😐🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malesef bilgim yok kuzum inşallah birşey çıkmaz çok geçmiş olsun🌹
Sorun yok kuzum amin inşallah 🤲iyi dileklerin için Çok teşekkür ederim canım ☺️

Bnde blmşyorm cnm inşallah kötü bişey çıkmaz geçmiş olsun
İnşallah canım teşekkür ederim ❤️🤲

Teşekkür ederim canım ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım, ablamda böbrek değerlerine baktır dedi, bende onun için Perşembe günü Vana gideceğim, bide bel fıtığı için , aslında sırtımda çok şiddetli ağrı var bunun fıtık mi yoksa ciğerler den dolayı mı olduğunu öğrenmem lazım umarım dediğin gibi rahatsız edici bişey değildir 😐🤦

Sorun yok kuzum amin inşallah 🤲iyi dileklerin için Çok teşekkür ederim canım ☺️

İnşallah canım teşekkür ederim ❤️🤲

Teşekkür ederim canım ❤️
İnşallah önemli bişey değildir canım 🙏 hayırlı haberlerle bizi de bilgilendir 🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar