Sorum var Altan muayene

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Altan muayene başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Altan muayene
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38+1 bugün muayene gittim sancılarım normal olması gerektiği gibi. Doktor alttan muayene ediyim dedi bı haftaki kontrolde de muayene etmişti. Muayene ederken çok zorlandım doktorda baya ugrasti acilman 2 cm dedi. Eve geldim sonra kan gördüm. Çok zorlandigim için galiba değilmi kızlar baya ugrasti bende kendimi kastım. İstemsizce. Kanamayı zorlandigim için düşünüyorum. Birde bu kan Nisan diyelim kaç gün sonra çocuk doğar sancım olmadan gitmek istemiyorum benim gibi bu durumu yasanlar bilgi verirse sevinirim.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 38+1 bugün muayene gittim sancılarım normal olması gerektiği gibi. Doktor alttan muayene ediyim dedi bı haftaki kontrolde de muayene etmişti. Muayene ederken çok zorlandım doktorda baya ugrasti acilman 2 cm dedi. Eve geldim sonra kan gördüm. Çok zorlandigim için galiba değilmi kızlar baya ugrasti bende kendimi kastım. İstemsizce. Kanamayı zorlandigim için düşünüyorum. Birde bu kan Nisan diyelim kaç gün sonra çocuk doğar sancım olmadan gitmek istemiyorum benim gibi bu durumu yasanlar bilgi verirse sevinirim.
Kuzum benim doğumdan 3 gün önce nişanım gelmişti 3 gün sonra da sancı ile acile gittim 1 santim açılma ile yatış yapıldı 12 saat sonra doğum yaptım

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim doğumdan 3 gün önce nişanım gelmişti 3 gün sonra da sancı ile acile gittim 1 santim açılma ile yatış yapıldı 12 saat sonra doğum yaptım
Hmm benimki kontrol sonrası oldu. Bence nişan değil çünkü doktor baya ugrasti sağ sol aşağı yukarı bı gör yani. Ama insanın aklına takılıyor genede

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım ilerleyen haftalarda alttan muayenelerde hafif kanama görülmesi gayet normal merak etme. Nişan sonrası doğum da kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Benim en büyük korkum bu muayene ikinci doğum olacak ama bende travma oldu o yüzden doktora gidemiyrm muayene edecek diye. Şuan 39+1 olduk agrım olana kadar gitmeyi düşünmüyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilerleyen haftalarda alttan muayenelerde hafif kanama görülmesi gayet normal merak etme. Nişan sonrası doğum da kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir
Bı hafta önceki yaptığında kanama olmamıştı bir kere elini sokup yaptı çekti. Bunda sağına soluna aşağı yukarı baya bı bakti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir kuzum nisanda olabilir ama
Nisan olmasın işte ege'yle anlaştık biz 3 yada 4 temmuz dogucak 😁🤭🤭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bı hafta önceki yaptığında kanama olmamıştı bir kere elini sokup yaptı çekti. Bunda sağına soluna aşağı yukarı baya bı bakti
Çatı kontrolü vs yapmıştır belki kuzum banada 28. Haftada doktor öyle yapmıştı idrarda kan vardı doktor normal çok fazla olursa gel demişti

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir kuzum nisanda olabilir ama
Benim en büyük korkum bu muayene ikinci doğum olacak ama bende travma oldu o yüzden doktora gidemiyrm muayene edecek diye. Şuan 39+1 olduk agrım olana kadar gitmeyi düşünmüyorum
Evet bende de öyleydi ilk doğum yaptım 3 ay kadar hala alttan muayene ediyorlarmış gibi his hiç gitmedi. O acıyı hep hissettim. Ama gitsen genede bebeğin kalp atışlarını felan baksınlar sancina iyi olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Alttan muayne sonrası kanama yada lekelenme normal canım ama leklenmehe eşlik ağrı da varsa yada miktarı çok fazla ise doktoruna yine sor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bende de öyleydi ilk doğum yaptım 3 ay kadar hala alttan muayene ediyorlarmış gibi his hiç gitmedi. O acıyı hep hissettim. Ama gitsen genede bebeğin kalp atışlarını felan baksınlar sancina iyi olur
İnşallah Ege annesini dinler

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar