altı haftalık gebelik tam kese ve yolk saç var bulantı baş dönmesi normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan altı haftalık gebelik tam kese ve yolk saç var bulantı baş dönmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 912 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı altı haftalık gebelik tam kese ve yolk saç var bulantı baş dönmesi normal mi
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Kizalr altı haftalık tam kese ve yolk saç var sol tarafta bir sislik olyr ağrı oluyr gecyr sonra birde bulantı ve baş dönmesi var normalmi kızlar bu sefer olurmu bebek iki kez kürtaj oldum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizalr altı haftalık tam kese ve yolk saç var sol tarafta bir sislik olyr ağrı oluyr gecyr sonra birde bulantı ve baş dönmesi var normalmi kızlar bu sefer olurmu bebek iki kez kürtaj oldum
Cnm kesen varsa sıkıntı yok.. kusma bulantı da bu haftalarda başlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yolk saç gözüktüğü de genellikle boş gebel8i değil diye biliyorum canım çünkü bebeği ilk haftalar besleyen şey o rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah melegınide görürsün yakın zaman da

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Yolk saç gözüktüğü de genellikle boş gebel8i değil diye biliyorum canım çünkü bebeği ilk haftalar besleyen şey o rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah melegınide görürsün yakın zaman da
İnşallah öyledir bndan oncekinde de vardı yolk saç ama olmadı malesed Allah'ım çok dua edyrm sizde edin lütfen altı yıldır bklyrm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar