Sorum var Amniyon sıvısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Amniyon sıvısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 786 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyon sıvısı
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar anlayamıyorum iki hafta önce 69 çıkan su bugün 57 çok da su içen biriyim eve gelince kağıtlara baktım çok canım sıkkın bunun normal miktarı nedir bilen var mı doktor önceki kağıdı incelemedi asık suratla içeri geç dedi usg baktı değerleri hemşireye yazdırdı kalkıp gitti haftaya tekrar gel güle güle çok sinir bozucu bu doktorlar neden böyleler anlayamıyorum kadın bir de

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım başka doktora git onun yorumunu al. Bebeğin büyüyor yer kaplıyor eski su hacmi aynı olmayabilir. Ama doktorun devlette ve iletişim problemi yasiyorsan bence başka hastaneye git bak ne diyorlar. Kafanda soru işareti kalmaz en azından nasıl normale döneceğini soyler

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya kızlar anlayamıyorum iki hafta önce 69 çıkan su bugün 57 çok da su içen biriyim eve gelince kağıtlara baktım çok canım sıkkın bunun normal miktarı nedir bilen var mı doktor önceki kağıdı incelemedi asık suratla içeri geç dedi usg baktı değerleri hemşireye yazdırdı kalkıp gitti haftaya tekrar gel güle güle çok sinir bozucu bu doktorlar neden böyleler anlayamıyorum kadın bir de
12. haftada 50 ml sonraki haftalarda bebek büyüdükçe artmaya başlıyor 20. Haftada 400-450 en son doğum öncesi 1000 ml ulaşıyor. Sen kaçıncı haftadasın canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım başka doktora git onun yorumunu al. Bebeğin büyüyor yer kaplıyor eski su hacmi aynı olmayabilir. Ama doktorun devlette ve iletişim problemi yasiyorsan bence başka hastaneye git bak ne diyorlar. Kafanda soru işareti kalmaz en azından nasıl normale döneceğini soyler
Bilmiyorum ya çok üzüldüm öyle görünce azalması bu haftalarda normal mi onu da bilmiyorum gebeliğim riskli perinatoloji bakıyor bi araştırayım başka nerde varsa bu bölüm giderim 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

12. haftada 50 ml sonraki haftalarda bebek büyüdükçe artmaya başlıyor 20. Haftada 400-450 en son doğum öncesi 1000 ml ulaşıyor. Sen kaçıncı haftadasın canım
37. haftadayım 57 ml çok az oluyor o zaman 🥺 çıldırıcam ya hiç demedi biliyor musun az mı normal mi kovarcasına gönderdi

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ya çok üzüldüm öyle görünce azalması bu haftalarda normal mi onu da bilmiyorum gebeliğim riskli perinatoloji bakıyor bi araştırayım başka nerde varsa bu bölüm giderim 😔
Canım sen birde son haftalardasin sızıntı hissetmedin mi. Çünkü kesenin delinme yeri nedeniyle az az akabilir. Üzülme Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen birde son haftalardasin sızıntı hissetmedin mi. Çünkü kesenin delinme yeri nedeniyle az az akabilir. Üzülme Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Hayır hiç hissetmedim çok afedersin ben çamaşırıma pamuklu bez koyarım abdest aldığım için çamaşırım kirlenmesin diye ama hiç fark etmedim hamilelikten önceki gibi normal akıntılar vardı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktorun suyun az yada sınırda gibi cümleler kullanmadı mı canım yada yeterli suyu vr gibi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Başka bir doktora da görmeni tavsiye ederim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar