Anakara şehir hastanesinde normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Elmas97 tarafından oluşturulan Anakara şehir hastanesinde normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 345 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Anakara şehir hastanesinde normal doğum
Konbuyu başlatan Elmas97
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Elmas97

Kayıtlı Üye
rank
Bu son aylarda anakara şehir hastanesinde doğum yapan var mı ? Tecrübeniz nasıldı ? Normal doğum için refakatçiye izin veriliyor mu? Tavsiye edermisiniz??

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bu son aylarda anakara şehir hastanesinde doğum yapan var mı ? Tecrübeniz nasıldı ? Normal doğum için refakatçiye izin veriliyor mu? Tavsiye edermisiniz??
Kardesim sezeryan olmuştu ama çok ilgililerdi hepsi refakatçide alıyorlar kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet veriyorlar canım benim ben ilk normal doğuma alınmak için suni aldim o zaman hep annen durdu yanında

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Cansum06

Kayıtlı Üye
rank
Refakatci veriliyor ama sehir hastanesnde dogum zorms 3ay once abimin esi orda dogum yapti memnun kalmadi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar