Anal fissür (makat çatlağı)🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Anal fissür (makat çatlağı)🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Anal fissür (makat çatlağı)🙈
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Sicak su buharina oturma banyosu yapabilirsin, bir pamugu zeytinyagina batirip catlak olan bolgeye koyup yumusamasini ve agrisinin hafiflemesini saglayabilirsin, bol bol lifli gidalar yemen gerekiyor ayni hemoroidteki gibi, baharatli asitli aci yiyeceklerden uzak durman gerekiyor bu surecte. Eczanelerde recetesiz kremler oluyor diye de duydum.
Geçmiş olsun

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Daflon harici hiç bir şey iyi gelmedi bana.Yediğime içtiğime dikkat ettim, zaten temizim nemli bırakmadım.Ne zaman daflon yazdı içtim hemen düzeldi
Bu ilacı doktor mu yazıyor eczaneden alina biliyor mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sicak su buharina oturma banyosu yapabilirsin, bir pamugu zeytinyagina batirip catlak olan bolgeye koyup yumusamasini ve agrisinin hafiflemesini saglayabilirsin, bol bol lifli gidalar yemen gerekiyor ayni hemoroidteki gibi, baharatli asitli aci yiyeceklerden uzak durman gerekiyor bu surecte. Eczanelerde recetesiz kremler oluyor diye de duydum.
Geçmiş olsun
Teşekkür ederim kantaron yağı da kullanıyorum şuanlik pek faydasi yok gibi

Daflon harici hiç bir şey iyi gelmedi bana.Yediğime içtiğime dikkat ettim, zaten temizim nemli bırakmadım.Ne zaman daflon yazdı içtim hemen düzeldi
Bende nemli bırakmıyorum ama fayda etmiyor

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bu ilacı doktor mu yazıyor eczaneden alina biliyor mu

Teşekkür ederim kantaron yağı da kullanıyorum şuanlik pek faydasi yok gibi
Oturma banyosu enfeksiyona sebep olabiliyor erken doğuma da onun için benim doktor duşta ılık su tut demişti.Daflon reçetesiz satılır mı bilmiyorum ama bana kadın doğum doktorum yazmıştı ne yediğim içtiğim işe yaradı ne sıcak su ne fitil ne bir şey daflon hemen kesti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun
Kesinlikle katiliyorum bende de vardi ama benim içerde catlak ti devamli kanama oluyordu en sonunda mecbur ameliyat olmustum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Oturma banyosu enfeksiyona sebep olabiliyor erken doğuma da onun için benim doktor duşta ılık su tut demişti.Daflon reçetesiz satılır mı bilmiyorum ama bana kadın doğum doktorum yazmıştı ne yediğim içtiğim işe yaradı ne sıcak su ne fitil ne bir şey daflon hemen kesti
ilacin resmini bana atabilirsin

Be
Kesinlikle katiliyorum bende de vardi ama benim içerde catlak ti devamli kanama oluyordu en sonunda mecbur ameliyat olmustum
Bende de kanama oluyor ya kendi kendine iyileşse

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• IMG_3496.jpeg
    IMG_3496.jpeg
    51.2 KB · Görüntüleme: 36
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar