Ani giren Gaz sıkışması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Ani giren Gaz sıkışması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,882 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ani giren Gaz sıkışması
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acayip gaz sıkışması var yeminle doğum sancısı gibi vuruyor karnım taş gibi oldu resmen saç diplerine kadar hissediyorum internetten baktım ama bulamadım bu durumda en iyi gelen şey ne acaba kızlar biraz acil olursa lütfen teşekkür ederim

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Öldürecek ya özellikle bu saatlerde gaz sıkışması yaşıyorum özür dileyerek söylüyorum ağız yoluyla çıkarırsam rahatlıyorum diğer türlü değil yani resmen kalbim ağzımda gibi hissediyorum Allah kolaylık versin canım benim
Bilmiyorum cnm o haftalarda bende çok yaşadım midem asitleniyodu gaz sıkışması yasiyodum ne yesem dokunuyodu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öldürecek ya özellikle bu saatlerde gaz sıkışması yaşıyorum özür dileyerek söylüyorum ağız yoluyla çıkarırsam rahatlıyorum diğer türlü değil yani resmen kalbim ağzımda gibi hissediyorum Allah kolaylık versin canım benim
Eşimle yan yana yatmaktan bile cekiniyodum

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum cnm o haftalarda bende çok yaşadım midem asitleniyodu gaz sıkışması yasiyodum ne yesem dokunuyodu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşimle yan yana yatmaktan bile cekiniyodum
Eşim de bana diyor tutma kendini diye geldiği dakikada bırak diyor ama imkanı yok bende hata yapmışım gibi hissediyorum kadın düşüncesi işte her yerde masum davranıyoruz 🙈🙈

S

Sema..

Guest
Kızlar acayip gaz sıkışması var yeminle doğum sancısı gibi vuruyor karnım taş gibi oldu resmen saç diplerine kadar hissediyorum internetten baktım ama bulamadım bu durumda en iyi gelen şey ne acaba kızlar biraz acil olursa lütfen teşekkür ederim
Yalancı doğum sancısı oluyor. Bende yaşadım aynısı karnım taş gibi oluyordu patlamak üzere sanki. Yürüyüş sıcak içecek ve ılık duş iyi geliyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar