Sorum var aniden cikan yaralar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma21 tarafından oluşturulan aniden cikan yaralar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 879 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı aniden cikan yaralar
Konbuyu başlatan esma21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esma21

esma21

Kayıtlı Üye
rank
Doktora görünmeni tavsiye ederim canım. Burda tahmini bişey söyleyemeyiz
okadar bktm ki artk doktora gitmekten inanki hergun baska bir dert sorun hastalik belki birileri yasamistir dedim 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım alerji falan olmuş da olabilir doktora görün istersen
evet bisey dokunmus olabikir ama ne surekli bir hastalik bir sorun diger hamileliklerimde bukadar sorun yasamiyrdum

Bendede aynısı oldu ya kaşıntı dan öldüm
sizinde birden bire mi cikti bir anda nedenini ogrendiniz mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
okadar bktm ki artk doktora gitmekten inanki hergun baska bir dert sorun hastalik belki birileri yasamistir dedim 😔

evet bisey dokunmus olabikir ama ne surekli bir hastalik bir sorun diger hamileliklerimde bukadar sorun yasamiyrdum

Doğrudur kuzum her gebelik bir olmuyor doğuma kadar dayanıcaz her türlü sıkıntıya ne yapalim kuzum
Allah'ım yardımcımiz olsun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Çiçeğim başkasının yaşaması birşey belirlemez. Belki belirti benzer olabilir ama sendeki hastalık farklıdır bunlar önemli şeyler bu söylediğin belirtilere birçok hastalık neden oluyor. Tamam hamileliğin sıkıntılı geçiyor olabilir ama sabretmekten başka çaremiz yok. Emin ol çoğu kadının ki sıkıntılı geçiyor. Rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah bunları unuturuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar