Aniden gözüm pul pul oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Aniden gözüm pul pul oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aniden gözüm pul pul oldu
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler bir anda dizlerimde ağrı sol.gozumde sanki ışığa bakmışım gibi geçmeyen bir pullanma var aniden oldu şimdi otururken neden . acaba tansiyon mu kan sekerimi ne yapmam gerekir sizce sanki soğukta kalmisimda dizlerimde ağrı titreme gözümde pullanma var şuan fena bir şekilde hemde sebep nedir ki

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftadasınız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güzel anneler bir anda dizlerimde ağrı sol.gozumde sanki ışığa bakmışım gibi geçmeyen bir pullanma var aniden oldu şimdi otururken neden . acaba tansiyon mu kan sekerimi ne yapmam gerekir sizce sanki soğukta kalmisimda dizlerimde ağrı titreme gözümde pullanma var şuan fena bir şekilde hemde sebep nedir ki
Devam eden baika bir şikayet varmı göz ve diz haricinde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım diz nedendir bilmiyorum ama simli gibi görüyorum bende ara ara tansiyon düşüklüğünden kaynaklı oluyor galiba benim tansiyonumda şekerimde çok düşüyor sürekli

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım diz nedendir bilmiyorum ama simli gibi görüyorum bende ara ara tansiyon düşüklüğünden kaynaklı oluyor galiba benim tansiyonumda şekerimde çok düşüyor sürekli
An
Aniden oldu sol gözümde var şuan sıklaştı hastaneye gitmek için hazırlanıyorum birşey felan olur en azından içim rahat eder tansiyon ve daire birşey varsa ona göre davranırım

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım geçmediyse devam ediyorsa git tabi tansiyon riskli gebelikte inşallah bir sıkıntı yoktur
İnsaalah canım korkuyorum hastaneyle bir sokak var aramızda beklemeye değmez imkan var şuan gideyim bari

Aniden olmuştu sıkıntılarım gebeliğe bağlı şeker çıktı gece kaldım musahadede şimdi geldim hiç bir şeyi hafife almamaliyiz ya bekleseydim ilk defa içim huzursuzlandi zaten böyle.bir durumda 🤲

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnsaalah canım korkuyorum hastaneyle bir sokak var aramızda beklemeye değmez imkan var şuan gideyim bari

Aniden olmuştu sıkıntılarım gebeliğe bağlı şeker çıktı gece kaldım musahadede şimdi geldim hiç bir şeyi hafife almamaliyiz ya bekleseydim ilk defa içim huzursuzlandi zaten böyle.bir durumda 🤲
İyi yapmışsın canım giderek şimdi nasılsın bir sorun yoktur inşallah

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapmışsın canım giderek şimdi nasılsın bir sorun yoktur inşallah
Yok canım iğne verdiler onu kullanacağım şimdi daha iyiyim sağolasın

Tansiyomdandir canım. Bendede geçen olmuştu bulanık görmeye başladım aniden panikle hastaneye gittim tamsiyon düşüklüğündenmis
Hamileliğe bağlı şeker dedi canım bana kana bakarak buldular sabaha kadar hastanede kaldım öyle yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar