Sorum var ANKARA ŞEHİR HASTANESİ AYRINTILI ULTRASON 👶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan ANKARA ŞEHİR HASTANESİ AYRINTILI ULTRASON 👶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,092 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ANKARA ŞEHİR HASTANESİ AYRINTILI ULTRASON 👶
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar. Bişey sorcaktım benim 12 Nisan çarşamba günü Ankara şehir hastanesinde ayrıntılı ultrasonum var da bilgisi olan var mı yaptıran var mı orada nasıl yapılıyor acaba renkli ultrason mu veriyorlar inşallah öyledir yaa renkli istiyorum da lütfen bilgisi olup yaptıran varsa bana da yardımcı olur musunuz kızlarım şmdiden teşekkür ederim 🤲🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhabalar. Bişey sorcaktım benim 12 Nisan çarşamba günü Ankara şehir hastanesinde ayrıntılı ultrasonum var da bilgisi olan var mı yaptıran var mı orada nasıl yapılıyor acaba renkli ultrason mu veriyorlar inşallah öyledir yaa renkli istiyorum da lütfen bilgisi olup yaptıran varsa bana da yardımcı olur musunuz kızlarım şmdiden teşekkür ederim 🤲🥰
Merhaba kuzum normal gebelik takibi sırasında yapılan ultrason muayenelerinden farklı oluyor yüksek görüntü kalitesi ile bebeğin tüm organlarının incelendiği bir muayene şekli diyeyim
Zorunlu deil tabi ki tercih meselesi ben her iki gebeliğimde de yaotirmadim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben orada yatıyorum ama girmedim ayrintiliya

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kuzum normal gebelik takibi sırasında yapılan ultrason muayenelerinden farklı oluyor yüksek görüntü kalitesi ile bebeğin tüm organlarının incelendiği bir muayene şekli diyeyim
Zorunlu deil tabi ki tercih meselesi ben her iki gebeliğimde de yaotirmadim
Çok teşekkür ederim kuzum pekii renkli mi her hastanenin detaylı ultrasonu kuzum 🤲🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oyy kuzum merhaba nasilsin bakalım ayriltili ultorsan bebegin bastan baslayip ayak ucuna kadar gelisimi görebiliyorsun girikmesi gereken bir ultrosan bence ❤

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım benim ❤️ hayırlı haberlerle inşallah
Amin inşallah kuzum benim çok teşekkür ederim 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy kuzum merhaba nasilsin bakalım ayriltili ultorsan bebegin bastan baslayip ayak ucuna kadar gelisimi görebiliyorsun girikmesi gereken bir ultrosan bence ❤
İyiyim kuzum Teşekkür ederim Sen nasılsın Evet kuzum öyleymiş herhalde araştırdım ama işte şehir hastanesinde renkli ultrason var mı diye merak etmiştim ayrıntılı dediğin de renkli ultrasonla olur değil mi ya yüzü gözü her yeri görünüyor yanii 🤲🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin inşallah kuzum benim çok teşekkür ederim 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim kuzum Teşekkür ederim Sen nasılsın Evet kuzum öyleymiş herhalde araştırdım ama işte şehir hastanesinde renkli ultrason var mı diye merak etmiştim ayrıntılı dediğin de renkli ultrasonla olur değil mi ya yüzü gözü her yeri görünüyor yanii 🤲🥰
Şükür bitanem bende iyim melegim🥰 tabi kuzum görürsün her yerini sen renklimi istiyorsun ayrintli şöyle doktotar gittigimizde ultorsan kagiti veriyorya onun renginden di benim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar