ankara sehir hastanesi doktor onerisi

• Konbuyu başlatan meliss
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde meliss tarafından oluşturulan ankara sehir hastanesi doktor onerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,015 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ankara sehir hastanesi doktor onerisi
Konbuyu başlatan meliss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
M

meliss

Guest
arkadaşlar bugun sehir hastanesine gittim doktor saolsun beyin bulandırmak baska bisey yapmadi deneyimlediginiz ilgili doktor varmi

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde bir doktora randevu bulmak cok zor. Ama HASAN ULUBASOGLU ndan randevu bulsanizda almayin 😂😂 sirf bu doktor yuzunden ozel e gidiyorum simdi 🤣

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar bugun sehir hastanesine gittim doktor saolsun beyin bulandırmak baska bisey yapmadi deneyimlediginiz ilgili doktor varmi
Ben gebelik için değil ama normal muayene için gitmiştim esengül türkyılmaz iyi gibiydi ogün ki tavırları dolayısıyla söylüyorum tabiki 😀ankara tıpa gidiyorum şuan memnunum

meliss

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde bir doktora randevu bulmak cok zor. Ama HASAN ULUBASOGLU ndan randevu bulsanizda almayin 😂😂 sirf bu doktor yuzunden ozel e gidiyorum simdi 🤣
rifat taner e randevu aldim 2 li test sonucuna hastaneden sogudum resmen 2 test normal dio 3 lu testte dowm lu ciakrsa aldirirmisin dedi aldirmam allahin vergisi dedi ilk basta oyle diolar sonra karar degistiriyorlar dedi hocam bir sorun mu var dedim suanlik yok haftaya gel 3 lu testti yapalim dedi. aklimi karistirdi demorilize etti resmen

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
rifat taner e randevu aldim 2 li test sonucuna hastaneden sogudum resmen 2 test normal dio 3 lu testte dowm lu ciakrsa aldirirmisin dedi aldirmam allahin vergisi dedi ilk basta oyle diolar sonra karar degistiriyorlar dedi hocam bir sorun mu var dedim suanlik yok haftaya gel 3 lu testti yapalim dedi. aklimi karistirdi demorilize etti resmen
Her doktor farkli orda takilmayin bence. Eger durumunuz varsa bi ozel de doktor a gosterin sonucunuzu isterseniz fikir almis olursunuz.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
ben 37 haftaligim doktor istedin kişiye randevu al hepsi benim işlemlerimi notları görüyor dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar