Sorum var Ankara sehir hastanesi tavsiye

• Konbuyu başlatan Semra anne
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Semra anne tarafından oluşturulan Ankara sehir hastanesi tavsiye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 315 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara sehir hastanesi tavsiye
Konbuyu başlatan Semra anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
S

Semra anne

Guest
Merhaba ben cuma günü doğurdum ikinci doğumun ilk doğumun İzmiri en lüks hastanesindeki ama ankara sehir hastanesinde çok memnun kaldım özel hastane standartlarının bile üstünde diyebilirim gerek doktorlar gerek hemşireler temizlik yemek dağıtıcısı hepsi çok iyiydi herkese tavsiye ederim refekatcim bayan yoktu eşimle bana tek kişilik oda verildi hersey guzrldi boşa para verip özele gitmeyin

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben cuma günü doğurdum ikinci doğumun ilk doğumun İzmiri en lüks hastanesindeki ama ankara sehir hastanesinde çok memnun kaldım özel hastane standartlarının bile üstünde diyebilirim gerek doktorlar gerek hemşireler temizlik yemek dağıtıcısı hepsi çok iyiydi herkese tavsiye ederim refekatcim bayan yoktu eşimle bana tek kişilik oda verildi hersey guzrldi boşa para verip özele gitmeyin
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün İnşaAllah 🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar