Ankara şehir hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rmys tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 832 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesi
Konbuyu başlatan rmys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ece mi Enes mi?

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar iyi akşamlar ben Ankara şehir hastanesine gidiyorum randevu bulamadım ve 15 gün içinde gitmem lazım tarama testini kaçırmamak için ve geçen verdiğim tahlil sonucunu almak için randevu bulamazsam sabah 8 veya öğle arası 12 1 gibi gitsem sıra veriyorlar mı randevusuz?
sadece bi kez gittim bilgin yok maalesef yardımcı olur musunuz
Bende şehir Hastanesi'ne gidiyorum canım sabah erken gidince muayane için sıra alabiliyorsun randevusuz bakmıyor diyen arkadaşlar olmuş ama cuma gittim randevusuz sıra aldım bikazkez randevusuz gittim ama 12.1 re kalma vermiyorlar sabah 8de sıramı aldım ben

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Bende şehir Hastanesi'ne gidiyorum canım sabah erken gidince muayane için sıra alabiliyorsun randevusuz bakmıyor diyen arkadaşlar olmuş ama cuma gittim randevusuz sıra aldım bikazkez randevusuz gittim ama 12.1 re kalma vermiyorlar sabah 8de sıramı aldım ben
Teşekkür ederim vallahi bulamazsam artık öyle yaparım yapcak bişey yok 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar