Ankara şehir hastanesimi yoksa sami ulus beştepe mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zuzum1828 tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesimi yoksa sami ulus beştepe mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,620 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesimi yoksa sami ulus beştepe mi ?
Konbuyu başlatan Zuzum1828
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryland

Zuzum1828

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde doğum yapan varmı sami ulus kadın doğum beştepe hastanesi ile arasında kaldım

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde doğum yapan varmı sami ulus kadın doğum beştepe hastanesi ile arasında kaldım
Canım hiçbirinde doğum yapmadım😂 şuan şehir Hastanesi'ne gidiyorum ve çok doğum yapanla görüştüm herşey cokguzel yeni hastane imkanları güzel orasi varken diğerlerini tercih etmiycem sonuçta devlet hastanesi ebe dr seçimimiz olmayacak sansizmiza artık hepsi aynı aslında ama temiz yeni ve konforlu yer varken eski hastanelere gerek yok bence. Bu arada ilk bebeğimi zekai tahirde yaptım orda 6kisi bı odada kalıyordu burda odalar tek kişilik yada iki kişilik hatta bir odada doğurup orda kalıyorsun.

Zuzum1828

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiçbirinde doğum yapmadım😂 şuan şehir Hastanesi'ne gidiyorum ve çok doğum yapanla görüştüm herşey cokguzel yeni hastane imkanları güzel orasi varken diğerlerini tercih etmiycem sonuçta devlet hastanesi ebe dr seçimimiz olmayacak sansizmiza artık hepsi aynı aslında ama temiz yeni ve konforlu yer varken eski hastanelere gerek yok bence. Bu arada ilk bebeğimi zekai tahirde yaptım orda 6kisi bı odada kalıyordu burda odalar tek kişilik yada iki kişilik hatta bir odada doğurup orda kalıyorsun.
Sanırım şehir hastanesini tercih etmeliyim teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben şuan şehir hastanesinde yatıyorum, konforu iyi, arkadaşım da Beştepe de doğum yaptı oda ordan memnun du
Sizin sezeryanmı

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende şehir hastanesine gidiyorum doğum hakkında bilgi verebilir misiniz bana çok aradım orda doğum yapan birilerini ama bulamadım refakatçi olmuyor deniliyor doğum yapanlardan öyle bişey duydunuz mu😇🤍

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende şehir hastanesine gidiyorum doğum hakkında bilgi verebilir misiniz bana çok aradım orda doğum yapan birilerini ama bulamadım refakatçi olmuyor deniliyor doğum yapanlardan öyle bişey duydunuz mu😇🤍
Canim refakatçi almıyorlar sezeryanla dahi olanlara bile. Ama şöyle bişey başlatmışlar gebelik okulu online katılanlarin kayıtlarını alıyorlar sana sorup refakatçi ismi veriyorsun onlar kayıt oluyor eğitime girenlere özel galiba kalmasına izin vermeseler bile rahat yanıma gelip gider diye eşimi yazdirdim ben. Bakalım ne yaşayacağız genel olarak almıyorlar kimseyi.

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Canim refakatçi almıyorlar sezeryanla dahi olanlara bile. Ama şöyle bişey başlatmışlar gebelik okulu online katılanlarin kayıtlarını alıyorlar sana sorup refakatçi ismi veriyorsun onlar kayıt oluyor eğitime girenlere özel galiba kalmasına izin vermeseler bile rahat yanıma gelip gider diye eşimi yazdirdim ben. Bakalım ne yaşayacağız genel olarak almıyorlar kimseyi.
Ben 26 haftalığım online katılabilir miyim eğitimlere nasıl oluyor acaba bilgilendirir misiniz

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Ben 26 haftalığım online katılabilir miyim eğitimlere nasıl oluyor acaba bilgilendirir misiniz
Screenshot_2021-10-28-13-47-11-81_940600f1aa491a009f4848f52ad18b72.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu numaraya haftani yaz msj at onlar WhatsApp gurubuna ekliyorlar seni ordan bilgi veriyorlar. Kasım eğitimi Çarşamba başlayacak yetisirsin ona

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar