Ankara Şehir hastanesinde doğum yapan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Ankara Şehir hastanesinde doğum yapan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 708 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara Şehir hastanesinde doğum yapan var mı?
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar doğumumu Ankara şehir hastanesinde yapmayı planlıyorum ama ilk doğumum hastaneden bilgi alamadım 29 haftalık olduk ilk doğumda sezaryen yada normal doğum mu yapacağımızı kendimiz belirleyebiliyor muyuz özelde soruluyor da şehir hastanesinde normal doğuma öncelik veriliyor mu tercihe mi bağlı bilginiz var mı? Bir de normal doğumda epidural uygulanıyor mu ki Ankara Şehir hastanesinde hiç gidip bilgi alan oldu mu ya da yakın zamanda doğum yapan var mı?

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar doğumumu Ankara şehir hastanesinde yapmayı planlıyorum ama ilk doğumum hastaneden bilgi alamadım 29 haftalık olduk ilk doğumda sezaryen yada normal doğum mu yapacağımızı kendimiz belirleyebiliyor muyuz özelde soruluyor da şehir hastanesinde normal doğuma öncelik veriliyor mu tercihe mi bağlı bilginiz var mı? Bir de normal doğumda epidural uygulanıyor mu ki Ankara Şehir hastanesinde hiç gidip bilgi alan oldu mu ya da yakın zamanda doğum yapan var mı?
Canım iyi diye duydum ama ben Gazi hastanesine gittiğim için oraya hiç gitmedim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptım kuzum tek kişilik oda da doğum yapıyorsun sonra seni iki kişilik yada tek kişilik odaya aliyorlar ilgilenme güzel özel gibi

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
İsteyene yapıyorlar canım ama benim aklıma gelmedi doğum telaşıyla
Bu çok güzel bir haber valla çok araştırdım daha erken diye doktorlara da soramadım yapılıyorsa çok iyi benim ilk doğum şuan için herşey normal çok şükür bebek de baş aşağı dönmüş doktor herşey olması gerektiği gibi dedi ilk doğumda normal olsun diye zorlarlar seni dediler çevremdekiler bende kiloluyom şuan 100 ün üstünde kilom boy desen 153 normal doğum için zorlanırsın diyorlar hep kafam çok karışıktı size sezaryen mi normal mi istiyorsun diye sordular mı birde doktorunuz kimdi doğuma giren bulmuiken arka arkaya sıraladım sorulsrı hakkınızı helal edin 💗🤲

Tüm sayfalar yüklendi.