Sorum var ankara sincan da yasayan varmi tanisalim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma21 tarafından oluşturulan ankara sincan da yasayan varmi tanisalim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 901 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ankara sincan da yasayan varmi tanisalim
Konbuyu başlatan esma21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayliz Liya

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
merhabalar ben ankara sincanda yasiyrm hangi hastaneye gidyorsunuz kac haftalik hamilesiniź kacinci hamilelik sohbet edip tanisalim
Bende Sincan da yaşıyorum. En ufak ağrım olsa şehir hastanesine giderim hem hijyen hem ilgi hem alaka açısından 12 caddeye çocuk bolmune çocuğunu bile götürme derim berbatlar

esma21

Kayıtlı Üye
rank
Sen kaç haftalık hamilesin
14 girdim nafiz koreze bazen gidyrm ama doktorlar cok kotu muamele yapiyor bazilari bagiryor 👨‍🌾
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende Sincan da yaşıyorum. En ufak ağrım olsa şehir hastanesine giderim hem hijyen hem ilgi hem alaka açısından 12 caddeye çocuk bolmune çocuğunu bile götürme derim berbatlar
cok uzak ya sehir hastanesi birkere gittim nafiz korezde ilgisiz

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
14 girdim nafiz koreze bazen gidyrm ama doktorlar cok kotu muamele yapiyor bazilari bagiryor 👨‍🌾
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

cok uzak ya sehir hastanesi birkere gittim nafiz korezde ilgisiz
Evet uzak ama değer. Yani. Hijyen olmayan ilgi alaka olmayan daha bebeğin durumunu annenin durumunu anlayan bir doktor görmedim o hastanede geçen arkadaşım giti ağlaya ağlaya geldi bağırmış kadın şükran diye biri yok işte muane bile etmedi ilaç yazdı gönderdi o kadar şey dememe ramen bakmadı dedi ama şimdi ise şehir Hastanesi'nde doğum yaptı

G

Goodlife

Guest
Eryaman göksu da oturuyorum. Sıncan lokman hekim hastanesine gidiyorum. Dr um dan da hastaneden de çok memnunum. 12 yıl öncede orda doğurmuştum.

esma21

Kayıtlı Üye
rank
Evet uzak ama değer. Yani. Hijyen olmayan ilgi alaka olmayan daha bebeğin durumunu annenin durumunu anlayan bir doktor görmedim o hastanede geçen arkadaşım giti ağlaya ağlaya geldi bağırmış kadın şükran diye biri yok işte muane bile etmedi ilaç yazdı gönderdi o kadar şey dememe ramen bakmadı dedi ama şimdi ise şehir Hastanesi'nde doğum yaptı
ay o sükrana bende denk geldim cok kotu bagiriyor azarliyor hep birlikte sikayetler yazip attirsak ya ordan 😅 kurtulurdik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar