Anne adayları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perdem81 tarafından oluşturulan Anne adayları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 593 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne adayları
Konbuyu başlatan Perdem81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

...

Moderator
Mod
rank
5hafta 6 günlük bebeğim var ama sanki bu süreçte kalp atışlarım daha çoğaldı neden acaba
Hormonlardandır canım.Benim kalbim 90 atıyor dakikada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek küçükken 80 atıyordu

Bebek küçükken 80 atıyordu

Perdem81

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim.birde birşey daha sorucam ben sağlık ocağına herhangi birşey demedim hamilelikle ilgi birşey olurmu

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim.birde birşey daha sorucam ben sağlık ocağına herhangi birşey demedim hamilelikle ilgi birşey olurmu
Saglık ocagına gidip hamile oldugun soyle canım sana kayıt acacaklar ası olacaksın haftaları var o zamanlar seni cagıracaklar ara ara kalp atısını falan dınleyecekler kan alacaklar degerlerıne bakılacak folık asit baslatacaklar en kısa zamanda gıtmelısın

Perdem81

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelikde normal kan akışı artıyor insanın ben elim göğsüm de geziyordum ilk zamanlar sanki kalbim çıkacak gibi boğazıma kadar gibi geliyordu ama sonradan
Canım gebelikde normal kan akışı artıyor insanın ben elim göğsüm de geziyordum ilk zamanlar sanki kalbim çıkacak gibi boğazıma kadar gibi geliyordu ama sonradan vücut uyum gösteriyor
İçim çok rahatladı teşekkür ederim

Saglık ocagına gidip hamile oldugun soyle canım sana kayıt acacaklar ası olacaksın haftaları var o zamanlar seni cagıracaklar ara ara kalp atısını falan dınleyecekler kan alacaklar degerlerıne bakılacak folık asit baslatacaklar en kısa zamanda gıtmelısın
Doktora gittim folik asit başlattı haftaya tekrar çağırdı kalp atışlarına bakmak icin

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ne demek rica ederim canım stres yapma insan panik oluyor bende öyleydim bak 34+6 olduk bile elhamdülillah. Darısı sana inşallah ❤️

Perdem81

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gittim folik asit başlattı haftaya tekrar çağırdı kalp atışlarına bakmak için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar